INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Вартість дизайну офісу

Якщо ви вирішили зробити в офісі ремонт із неповторним дизайном інтер’єру, то першою вашою дією буде пошук дизайнерської студії з доступними цінами на послуги. На цьому етапі слід пам’ятати, що низька вартість дизайнерських робіт не завжди відповідає їх високій якості. А оскільки зовнішній вигляд офісного приміщення відіграє важливу роль для будь-якої компанії, вам варто звертатися лише до професіоналів .

Вартість дизайну офісу

Вартість дизайну офісу

Впроваджуємо цікаві дизайнерські рішення.

Площа приміщення Вартість
від 40-100 m 2 $ 30/m 2
100-200 m 2 $ 25/m 2
200-500 m 2 $ 20/m 2
понад 500 m 2 $ 15/m 2
від 1000 m 2 Спеціальна ціна

*Для постійних клієнтів діє система знижок. *Спеціальна пропозиція щодо авторського нагляду.

Наша студія має величезний досвід створення унікальних проектів дизайн інтер’єрів офісів Харкова та Києва. Своїм замовникам АС-Дизайн пропонує:

  • цікаві дизайнерські ідеї
  • професійне та якісне виконання робіт
  • оптимальні ціни
  • візуалізацію проектів
  • авторський нагляд

Звернувшись до нашої студії, ви суттєво заощадите час та гроші. Ваш офіс стане:

  • сучасним
  • стильним
  • неповторним
  • впізнаваним
  • цікавим

У ньому буде комфортно та затишно як працівникам компанії, так і її відвідувачам та клієнтам. Кожен метр приміщення буде ретельно опрацьований дизайнером, адже зміни торкнуться не лише кабінету директора, а й приміщення, де працюють співробітники, відпочивають та вживають їжу. Тобто в проекті дизайну інтер’єру офісу за доступною ціною будуть враховані всі приміщення, які є і підсобні, в тому числі.

Вартість дизайну офісу

Вартість дизайну офісу

Вартість дизайну офісу Вартість дизайну офісу

Працюємо зі всіма сучасними стилями.

Перш ніж приступити до створення ескізу дизайн інтер’єру за вигідною ціною дизайнер нашої компанії приїде до вас в офіс проведе огляд та ознайомиться з вашими вимогами та уподобаннями щодо дизайнерських робіт. Разом з ним ви підберете кольорову гаму, найбільш відповідний стиль, а також матеріали для ремонту та оздоблення приміщень, меблі та аксесуари. Усі ці послуги включені у вартість проекту. При виборі стилю дизайнерського оформлення офісного приміщення варто враховувати сферу діяльності компанії, її цільову аудиторію, а також корпоративну культуру, логотип .

Все це дасть можливість створити неповторний дизайн інтер’єру за оптимальною ціною, який максимально відповідатиме вашому фірмовому стилю. Крім зовнішнього вигляду, дизайн інтер’єру дасть можливість створити комфортну, затишну та зручну обстановку для всіх працівників офісу. Наш дизайнер розробить для них зручні та функціональні робочі місця.

Звернувшись до студії Ас-Дизайн, ви отримаєте професійну дизайнерську консультацію, неповторний та унікальний проект дизайну інтер’єру офісу за невисокою ціною як у Харкові, так і в Києві.

Поділитися: