INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн проект офісу

Інтер’єр офісу відіграє важливу роль в успішній життєдіяльності будь-якої компанії, незалежно від її спеціалізації, розмірів, кількості співробітників. Безлике офісне приміщення формуватиме негативне враження у ваших партнерів, постачальників, замовників, клієнтів. А також негативно позначатиметься на роботі колективу. Адже найкращі трудові успіхи та велику мотивацію людина здатна виявляти у комфортних, зручних та затишних умовах .

Дизайн проект офісу

Дизайн проект офісу

Дизайн проект офісу

Дизайн проект офісу

Підвищимо імідж вашої компанії.

Безумовно, можна провести ремонт і таким чином освіжити офісне приміщення, але в більшості випадків ремонтні роботи не можуть створити комфорт та затишок. Тому студія АС-Дизайн рекомендує вам замовити проект дизайн офісу. Наш дизайнер розробить:

  • унікальний
  • неповторний
  • цікавий
  • оригінальний

Проект інтер’єру, який виділятиме ваш офіс на тлі конкурентів, формуватиме про вас позитивну думку. Ваші співробітники в таких умовах показуватимуть високі результати, а також працюватимуть з високою працездатністю та віддачею.

Дизайн проект офісу

Дизайн проект офісу

Дизайн проект офісу

Сучасний, гармонійний, комфортний простір.

Наша співпраця з будь-яким клієнтом починається з зустрічі та знайомства як з вами, так і з об’єктом діяльності. Дизайнер приїде до вас офіс для проведення огляду та з’ясування ваших побажань. Місцезнаходження не відіграє ролі це може бути будь-який район Києва чи Харкова. Дизайн проект розробляється з урахуванням:

  • сфери діяльності компанії
  • її фірмового стилю та логотипу
  • кількості співробітників
  • загальної площі

Кожна деталь буде максимально продумана, адже інтер’єр офісного приміщення, його корпоративний стиль, логотип, спрямованість повинні становити єдине ціле і справляти на клієнтів та партнерів незабутнє, позитивне враження . Варто зазначити, що студія АС-Дизайн створює дизайн проектів офісів за оптимальною ціною для Києва та Харкова. Наш дизайнер під час зустрічі запропонує вам на вибір кілька дизайнерських стилів, щоб ви могли вибрати найбільш підходящий вам як за зовнішнім виглядом, так і за вартістю. На основі отриманої інформації він створить ескізи проекту дизайн інтер’єру офісу, і ви знову ж таки виберете той, що більше вам сподобатися.

Професійний дизайн проект зробить ваш офіс сучасним, престижним, впізнаваним приміщенням. У якому буде комфортно працювати, приймати клієнтів та відзначати корпоративні свята. У студії АС-Дизайн, ви зможете замовити розробку унікального проекту дизайну інтер’єру за вигідною ціною в Харкові та Києві.

Поділитися: