INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн барів

Багато жителів Харкова після важкого трудового дня і не лише люблять відвідувати бари та паби, в яких можна випити справжнього пива, смачно поїсти, а також відпочити, розслабитися та поговорити з друзями . Безумовно, люди обиратимуть пивні ресторани, у яких:

  • чисто
  • гарно
  • затишно
  • комфортно
  • цікаво

Тому мало знайти хороше приміщення та зробити ремонт також вам доведеться створити в ньому продуманий інтер’єр та незабутню атмосферу. Для цього вам необхідно буде замовити розробку дизайну проекту. Який допоможе вашому закладу виділитися на тлі аналогічних, а також стати популярним та затребуваним. Дизайн барів Дизайн барів Дизайн барів Дизайн барів

Створимо стильне та сучасне приміщення.

Наша студія має величезний досвід у створенні:

  • унікальних
  • неповторних
  • оригінальних
  • сучасних

Інтер’єри для барів Харкова. У процесі розробки дизайну буде максимально враховано специфіку діяльності вашого закладу, а також його розташування, асортимент напоїв та категорію відвідувачів. Щоб все це визначити, дизайнер Асарт приїде до вас і проведе огляд пивного ресторану, оцінить його планування, стан, а також з’ясує ваші побажання щодо оформлення та дизайн інтер’єру.

Дизайн інтер’єру для бару розробляють виходячи зі специфіки його діяльності, адже розрізняють кафе-бари, коктейль-бари, суші-бари та паби та пивні ресторани. Залежно від виду бару дизайнер Асарт порекомендує вам відповідний стиль і колірну палітру. Ви зможете вибрати будь-який сучасний дизайнерський напрямок, а наші фахівці втілять його в життя. Важливе місце у будь-якому барі займає барна стійка, вона може бути різної форми, розміру, кольору. Її вибирають залежно від затвердженого стилю та основного кольору.

Дизайн барів Дизайн барів Дизайн барів Дизайн барів

Комфортна та затишна атмосфера.

У більшості випадків у дизайні інтер’єру барів переважають м’які або приглушені пастельні тони, приглушене освітлення. Залежно від обраної барної стійки підбирають відповідні барні стільці та інші меблі . Перевага надається комфортним і функціональним меблям, які не займають багато місця, але в той же час дають можливість відвідувачам зручно розміститися. Дизайнер Асарт підбере для дизайну інтер’єру цікаві аксесуари та елементи декору, а також допоможе їх розмістити у закладі, щоб вони виглядали стильно та модно.

Наша студія створить для вашого бару унікальний дизайн інтер’єру. Який сподобається всім вашим відвідувачам та викличе у них бажання прийти до вас ще багато разів.

Дивіться також: Дизайн клубу , Дизайн кальянної , Дизайн караоке бару , Дизайн пивбару .

Поділитися: