INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру кальянної

Кальянні користуються популярністю у Києві, Харкові та багатьох інших містах України. У такі заклади люди приходять не лише покурити кальян, а й поспілкуватися із друзями, відпочити після важкого трудового дня, відзначити свято. Якщо ви хочете, щоб у вас завжди було багато гостей і ваш ресторан виділявся в такому випадку без неповторного дизайну інтер’єру вам не обійтися . Адже він здатний зробити приміщення не лише красивим, а й:

  • комфортним
  • затишним
  • функціональним
  • цікавим

Дизайн інтер'єру кальянної

Дизайн інтер'єру кальянної

Дизайн інтер'єру кальянної Дизайн інтер'єру кальянної Дизайн інтер'єру кальянної

Які привертають увагу відвідувачів. Наша студія має великий досвід у проектуванні дизайн проектів кальян. Для дизайнера Асарт не відіграє ролі площа приміщення, об’єм та складність дизайнерських робіт. Своїм замовникам готові запропонувати:

  • сучасні
  • унікальні
  • оригінальні
  • креативні

Ідеї, які після втілення їх у життя, створять у кальянній гармонійну, спокійну атмосферу. Вона допоможе вашим гостям розслабитися та відпочити. Щоб розробити ексклюзивний проект дизайн інтер’єру, ваш заклад необхідно попередньо оглянути, оцінити його стан. А також дизайнеру необхідно знати ваші побажання та вимоги щодо дизайнерських, ремонтних та оздоблювальних робіт.

Здійснення всіх сучасних стилів.

Дизайн проект кальян може бути створений в будь-якому сучасному стилі і кольоровій гамі. У більшості випадків перевага надається класичному, неокласичному стилю, а також напрямом арт-деко та модерн. А також наші клієнти із Харкова замовляють оформлення приміщення у східному стилі. Вибір стилю та кольору залежить від розміру закладу та ваших смакових уподобань. Для обробки використовують натуральні матеріали, такі як метал, камінь, дерево, скло. В інтер’єрі можна використовувати скляні вітражі, мозаїку.

Дизайн інтер'єру кальянної

Дизайн інтер'єру кальянної

Комфортні та функціональні меблі.

Дизайнер крім створення ексклюзивного дизайну інтер’єру, підбере для вашої кальянної ремонтні та оздоблювальні матеріали, меблі, освітлювальні прилади, текстиль, аксесуари та декор. У закладах, де курять кальян, використовують приглушене висвітлення. Його можна створити за допомогою дизайнерських ламп та абажурів. Що стосується меблів, вони повинні бути зручними і комфортними. Дозволяти людині не лише сидіти, а й напівлежати . Тому вибирають низькі диванчики, столики, пуфи і багато інших меблеві елементи.

Наша студія створить неповторний проект дизайну інтер’єру для вашої кальянної. Після завершення всіх робіт приміщення стане гарним, затишним та комфортним.

Поділитися: