INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру клубу

Нічні клуби мають велику затребуваність у Харкові у широкої аудиторії. У такі заклади приходять потанцювати, поспілкуватись із друзями, весело провести час. Оскільки конкуренція дуже велика, для залучення гостей ви маєте створити в приміщенні оригінальний дизайн інтер’єру, а також незвичайну атмосферу . Крім цього, має бути зручний танцпол, потужний звук та цікава розважальна програма.

Створимо найкращий нічний заклад.

До оформлення приміщення потрібно підходити з усією відповідальністю, адже в більшості випадків саме воно чіпляє відвідувачів. Тому для замовлення розробки дизайн проекту клубу варто звертатись до фахівців у цій галузі. Наша студія має великий досвід у проектуванні неповторних інтер’єрів танцювальних та багатьох інших розважальних закладів. Дизайнери Асарт пропонують:

  • модні
  • оригінальні
  • креативні
  • сучасні

Дизайнерські ідеї, які допоможуть зробити клуб непросто стильним, а й функціональним місцем, максимально комфортним та затишним для всіх відвідувачів.

Дизайн інтер'єру клубу Дизайн інтер'єру клубу Дизайн інтер'єру клубуДизайн інтер'єру клубу Дизайн інтер'єру клубу Дизайн інтер'єру клубу Дизайн інтер'єру клубу Дизайн інтер'єру клубу Дизайн інтер'єру клубу Дизайн інтер'єру клубу Дизайн інтер'єру клубу Дизайн інтер'єру клубу Дизайн інтер'єру клубу

Стильний та модний танцпол.

Для створення унікального та неповторного проекту дизайн інтер’єру клуб необхідно оглянути. Дизайнер Асарт приїде до вас для огляду закладу, оцінки стану, планування. А також він з’ясує ваші уподобання в дизайнерській обробці та оформленні приміщення. Важливе місце в танцювальному нічному клубі, безумовно, займає сцена та танцпол. Тому головне завдання:

  • оригінальне
  • яскраве
  • цікаве
  • креативне

Їхнє оформлення. Дизайн інтер’єру нічного клубу розробляється з урахуванням специфіки його діяльності та цільової аудиторії. У таких приміщеннях, як правило, виділяють танцювальну зону, бар, а також зону кафе або ресторану. Дизайнерський проект може бути реалізований у будь-якому сучасному стилі. Разом з дизайнером Асарт ви підберете найбільш відповідну кольорову гаму та стиль. Щодо стилю він може бути один для всього закладу, а також індивідуальним для кожної функціональної зони . Головне, щоб дизайн інтер’єру відповідав концепції діяльності та гармонійно виглядав.

Відповідно до затвердженого стилю і кольорової гами, дизайнер Асарт підбере меблі, що найбільш підходять дизайн інтер’єру клубу. Яка буде стильною, модною та функціональною. Також оригінальні дизайнерські аксесуари, декор, освітлювальні прилади, текстиль. Все це буде грамотно розміщено у приміщенні, розставлено та розвішано на своїх місцях. Що зрештою зробить нічний заклад модним, цікавим і затребуваним.

Поділитися: