INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру караоке бару

У Харкові багато різноманітних барів, ресторанів, клубів та інших аналогічних закладів, куди можна прийти для спілкування та приємного проведення часу . Але незважаючи на це, більшості хочеться відвідати місце, яке поєднує в собі ресторан і розважальний заклад, тому багато хто воліє ходити в караоке-бари. Щоб ваше караоке виділялося на тлі аналогічних приміщень, необхідно створити в ньому:

  • неповторну
  • гарну
  • цікаву
  • оригінальну

Обстановку, а також комфортну та затишну атмосферу. У цьому вам може допомогти не тільки ремонт, але і унікальний дизайн інтер’єру. Який зробить ваш караоке бар:

  • модним
  • сучасним
  • стильним
  • цікавим

Для всіх гостей незалежно від їх віку та статевої приналежності. Адже тільки професійна, авторська дизайнерська робота втілить у життя всі ваші задуми, а також зробить караоке-бар ексклюзивним та неповторним. Дизайн інтер'єру караоке бару Дизайн інтер'єру караоке бару Дизайн інтер'єру караоке бару Дизайн інтер'єру караоке бару Дизайн інтер'єру караоке бару

Гарне та затишне приміщення.

Наша студія створює унікальний дизайн караоке барів проектів. Для дизайнера Асарт не відіграє ролі площа приміщення, його планування, кількість поверхів, складність та обсяг дизайнерських послуг. Оскільки всі караоке-бари різні перед початком проектування, дизайн інтер’єру фахівці приїдуть до вас і проведуть огляд закладу, оцінять його стан. А також з’ясують специфіку та особливості діяльності, з’ясують ваші уподобання в кольоровій гамі, декорі, дизайнерському оформленні.

Дизайн інтер’єру караоке бару може бути створений у будь-якому сучасному стилі та палітрі кольорів. Часто, щоб зробити приміщення унікальним та оригінальним для його оформлення, вибирають кілька стилів, які дизайнер грамотно поєднує між собою. Щоб після виконання всіх робіт ви отримали гарний та затишний заклад. А також у дизайнерський проект входить підбір ремонтних та оздоблювальних матеріалів, звукового та світлового обладнання.

Дизайн інтер'єру караоке баруДизайн інтер'єру караоке бару

Ексклюзивні аксесуари та декор.

Крім цього, дизайнер Асарт підбере найбільш підходящий дизайн інтер’єру меблі. Вона буде красивою, зручною та функціональною. Після завершення ремонтних та дизайнерських робіт, меблі розставить у караоке барі на відповідні проекту місця. Важливим атрибутами караоке-барів є аксесуари та елементи декору. Вони також будуть підібрані з урахуванням затвердженого стилю та палітри кольорів .

Індивідуальний дизайн проект інтер’єру зробить караоке бар цікавим, стильним та затребуваним закладом. Він дозволить створити в приміщенні гармонійну та неповторну атмосферу, яка приваблюватиме багато гостей.

Поділитися: