INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн пивбару

Півбари користуються популярністю у Києві, Харкові та багатьох інших містах України. У них приходять як чоловіки, так і жінки різного віку, щоб відпочити після трудового дня, поспілкуватися, випити смачного пива та провести час . Якщо ви хочете, щоб у вашому пивному барі завжди було багато відвідувачів, вам необхідно створити в ньому:

  • комфортну
  • гармонійну
  • затишну

Атмосфера, а також цікавий дизайн інтер’єру. Який буде виділяти ваш заклад на тлі аналогічних та залучатиме до вас багато гостей. Дизайн пивбару Дизайн пивбару Дизайн пивбару Дизайн пивбару Дизайн пивбару

Натуральні матеріали та цікаві аксесуари.

Наша студія спеціалізується на створенні унікальних та оригінальних проектів дизайну інтер’єрів пивбарів. Своїм клієнтам пропонуємо цікаві ідеї щодо оформлення пивного ресторану, які зроблять його красивим, неповторним, затишним та комфортним. Дизайнерський проект розробляють з урахуванням ваших побажань та вимог. Відмінними рисами барів є:

  • невеликі зали
  • приглушене світло
  • грубі дерев’яні меблі
  • унікальні дизайнерські аксесуари

Незважаючи на них в першу чергу потрібно орієнтуватися на цільову аудиторію вашого пивбару, а також на його розташування та площу. Тому щоб створити неповторний та оригінальний дизайн інтер’єру, дизайнер Асарт приїде до вас для проведення огляду пивного бару. Під час зустрічі він дізнається концепцію закладу, специфіку його діяльності. На підставі цього підбере найбільш підходящий дизайнерський стиль та палітру кольорів.

Дизайн пивбаруДизайн пивбару

Простота, функціональність, зручність.

Інтер’єр пивбару може бути оформлений у будь-якому дизайнерському стилі чи поєднанні кількох стилів. У більшості випадків перевага надається урбаністичному напрямку, а також лофт, ганьби-тік, кантрі. Створюючи дизайн пивного ресторану дизайнер Асарт, дотримується головних акцентів в оформленні таких приміщень – це простота, демократичність, зручність та комфорт. Для обробки барів використовують натуральні матеріали, найчастіше дерево, а також можуть застосувати грубу штукатурку, цегляну кладку . У палітрі кольору перевага надається темним кольорам.

У дизайн інтер’єрі для пивбарів використовують приглушене, м’яке світло. А також не варто забувати про барну стійку, адже вона відіграє важливу роль у будь-якому барі незалежно від специфіки його діяльності. Дизайнер Асарт підбере для вашого пивного ресторану найкращу барну стійку, яка зробить приміщення унікальним і цікавим. Наша студія створить неповторний дизайн інтер’єру пивбару за оптимальною ціною у Харкові.

Поділитися: