INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Квартира студія під ключ: простір та функціональність

Квартира студія – чудовий вибір, коли потрібно спланувати простір з максимальною ефективністю. «Студійна» організація дозволяє облаштувати у приміщенні всі необхідні зони (кухня, спальня тощо) без розмежування громіздкими стаціонарними стінами.

Функціональні зони поділяються віртуально: за допомогою різних фактур, рельєфної стелі, освітленості, подіумів, різних покриттів для підлоги тощо; а також реально: за допомогою предметів інтер’єру, мобільних чи полегшених перегородок, а також меблів. Капітальні стіни огороджують лише санвузол.

Як бачимо, дизайн інтер’єру квартири студії будується на умовному поділі загального простору на зони, що відрізняються функціональним призначенням, що дозволяє раціональніше використовувати житлову площу.

У Києві, Харкові та інших містах найчастіше ремонт та дизайн інтер’єру квартири студії під ключ замовляють власники невеликих приміщень загальною площею 18-35 кв.м. Але є любителі простору, що облаштовують квартири-студії на більш серйозних площах: понад 100 кв. м.

Замовити ремонт та дизайн інтер’єру квартири студії у Харкові та Києві.

Ремонт та дизайн інтер’єру квартири студії (краще – під ключ) потребує дизайнерських знань та художнього чуття. Погодьтеся, спланувати та оформити функціональні зони так, щоб вони відрізнялися одна від одної і в той же час становили одне ціле під силу лише фахівцям. Окремої уваги варто тема дизайну вітальні .

І таке складне завдання краще довірити професіоналам.

Наші дизайнери знають, як правильно організувати житловий простір. Вони вже розробили та втілили в життя багато проектів у Києві та Харкові.

Бажаєте, щоб ремонт та дизайн інтер’єрів квартири студії під ключ був виконаний на найвищому рівні? Звертайтесь до нас будь-яким зручним для вас способом за даними зі сторінки «КОНТАКТИ»

Помилуйте вже виконаними роботами на сторінці «ПОРТФОЛІО» — ваша квартира може бути такою ж красивою і навіть ще кращою.

Квартира студія під ключ: простір та функціональність Квартира студія під ключ: простір та функціональність Квартира студія під ключ: простір та функціональність

Поділитися: