INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн вітальні: кожна деталь має значення

Вже саме слово «вітальня» говорить про те, що саме в цій кімнаті приймають гостей, що тут збирається сім’я для спільного відпочинку, відпочивають після трудового дня. І, звичайно ж, ця кімната має дарувати затишок кожному.

Як об’єднати в одному приміщенні різнобічні інтереси всіх членів сім’ї, коли хтось захоплюється футболом, хтось пристрасний шанувальник класичної музики, а хтось любить читати чи вирощувати кактуси?

Для вирішення цього непростого завдання потрібно мати не тільки талант художника, а й спеціальні навички. «Обійняти неосяжне» (у нашому випадку поєднати в єдине ціле різнопланові інтереси) та створити дизайн вітальні, комфортний для кожного члена сім’ї та їх гостей, можна лише за наявності «дизайнерських» знань. Інакше дизайн вітальні може вийти «однобоким» (орієнтованим на переваги одного) або, в кращому випадку, не стильним.

Враховуючи важливість питання, дизайн вітальні краще довірити досвідченим фахівцям, які добре зарекомендували себе на ринку дизайнерських послуг. Причому потрібно приділяти особливу увагу дизайну гостьової кімнати не лише у великих містах, таких як Харків чи Київ, а й у кожному населеному пункті. Адже в наш час немає нічого простішого ніж дизайн та ремонт під ключ . Дизайн вітальні: кожна деталь має значення Дизайн вітальні: кожна деталь має значення Дизайн вітальні: кожна деталь має значення Дизайн вітальні: кожна деталь має значення Дизайн вітальні: кожна деталь має значення Дизайн вітальні: кожна деталь має значення

Замовити дизайн вітальні

Наша студія «АС-Дизайн» відбирає лише талановитих фахівців, які можуть перетворити на «цукерку» навіть непрості приміщення. Довіривши дизайн вітальні нашим майстрам, ви отримаєте стильну та затишну кімнату, в якій можна буде приймати не лише рідних та сусідів, а й царських персон.

Дізнайтесь більше інформації, звернувшись до наших співробітників за даними, наведеними на сторінці « КОНТАКТИ »

Дивіться приклади робіт, виконаних у Києві та Харкові, на сторінці « ПОРТФОЛІО »

Бажаєте познайомитися ближче? — Тоді вам на сторінку « ПРО НАС »

Поділитися: