INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок

Дизайн інтер’єрів у стилі шале

У сучасному дизайні інтер'єрів багато різноманітних стилів, які відрізняються між собою кольоровою гамою, матеріалами, декором, меблями, аксесуарами . Кожна людина вибирає собі найбільш підходящу. Студія АС-Дизайн може створити та втілити у життя будь-який дизайн інтер'єру за оптимальною ціною у Харкові. Якщо ви віддаєте перевагу:

  • простоту
  • грубу красу
  • натуральні матеріали
  • вишуканість
  • благородство

Інтер'єр у стилі шалеДизайн у стилі шалеДизайн інтер'єрів у стилі шалеДизайн інтер'єру у стилі шале У такому разі вам варто замовити розробку проекту дизайн інтер'єру у стилі шале. Шале – це дизайнерський напрямок, який прийшов до нас із Франції. Воно поєднує в собі неперевершену французьку красу, неповторність, а також затишок та тепло. Приміщення в стилі шале відрізняються особливою простотою та вишуканістю, кожна деталь підбирається дуже ретельно та обдумано. Для оздоблення кімнат використовують лише натуральні матеріали. Обстановка проста і функціональна у ній немає нічого зайвого.

Використання натуральних матеріалів.

Для обробки приміщень з дизайном інтер'єру у стилі шале використовують натуральне дерево. Воно проходить спеціальну обробку, після якої воно отримує зношений, старовинний колір. Найчастіше деревом покривають підлогу і стелю. Стіни можуть бути оштукатурені або забарвлені у світлі тони. За бажанням клієнтів наші фахівці можуть покрити деревом усі існуючі поверхні в будинку чи квартирі, це зробить їх більш затишними та комфортними.

Дизайни в стилі шалеДизайн інтер'єрів у стилі шале

Підберемо оригінальні аксесуари під старовину.

Студія АС-Дизайн за вигідною ціною у Харкові створить:

  • неповторний
  • професійний
  • Вродливий
  • вишуканий

Дизайн інтер'єру в шале стилі. Слід зазначити, що обов'язковим атрибутом цього напряму є наявність каміна. Він може бути виконаний із натурального або штучного каменю. Колір каміна повинен відповідати кольору дерева, яке було використане для стін, стелі, підлоги. Для декору стін дизайнер підбере картини великих розмірів. Там можуть бути зображені тварини, природа. А також вітається використання аксесуарів таких як старовинний посуд, фотографії, вишивка, дизайнерські вироби . Меблі та текстиль варто також вибирати з натуральних матеріалів таких як дерево, шкіра, хутро, шерсть, льон. А також у дизайні інтер'єру у стилі шале можуть бути використані дерев'яні або плетені столи та стільці. Щоб освітлювати кімнати, варто підбирати люстри та світильники під старовину.

Наша студія створить вам унікальний дизайн інтер'єру в стилі шале за вигідною ціною в Харкові.

Поділитися: