INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок

Дизайн у сучасному класичному стилі

На сьогоднішній день існує багато цікавих напрямків, тому вибрати найбільш підходящий варіант не складе великої праці. Велика різноманітність стилів може вибити людину з колії, адже кожна течія по-своєму красива та унікальна . Але слід пам'ятати, що щороку дизайнерські тенденції змінюються і ваш новий ремонт може швидко втратити свою унікальність. Щоб цього уникнути, ви можете замовити розробку проекту дизайн інтер'єру в сучасному класичному стилі.

Просторі приміщення із незвичайними дзеркалами.

Класичний стиль протягом багатьох років залишається популярним та затребуваним. З кожним роком дизайнери дедалі більше його вдосконалять, доповнюючи сучасними матеріалами, декором та аксесуарами. Студія АС-Дизайн має великий досвід у створенні:

  • унікальних
  • неповторних
  • оригінальних
  • актуальних

Проектів класичних дизайнів інтер'єру за оптимальною ціною у Харкові. Головною складністю цього напряму є розміщення сучасної техніки. Це питання дизайнер студії АС-Дизайн ретельно опрацьовує. Для того, щоб приховати побутові прилади, їх розміщують у спеціальних блоках, нішах, а також висувних конструкціях. Це дозволяє зробити ваше приміщення функціональним і водночас гармонійним без порушення основної дизайнерської концепції.

Використання неповторних дизайнерських аксесуарів.

Дизайн у стилі сучасна класика передбачає використання класичних аксесуарів:

  • скульптур
  • картин
  • великих вазонів
  • витончених ламп
  • дзеркал
  • антикварного посуду

Всі ці предмети інтер'єру розміщуються на очах саме вони і створюють гарну, гармонійну картинку. Дизайн інтер'єру в сучасному класичному стилі характеризується великими, світлими приміщеннями. Для візуального розширення існуючого простору використовують дзеркала у дорогих, шикарних рамах. А також невід'ємною частиною сучасної класики є архітектурні колони, різноманітні скульптурні елементи, каміни . Каміни можуть мати обрамлення як із натурального, так і штучного каменю, мармуру та інших матеріалів. Важливу роль грають меблі, вони повинні бути не тільки функціональними, але й дуже красивими. Дизайнер студії Ас-Дизайн для оформлення кімнат у сучасному класичному стилі використовує меблі з натурального дерева, вони можуть бути інкрустовані перламутром та бронзою. Для її оббивки це дорогий текстиль.

Студія АС-Дизайн створить для вас унікальний проект дизайну інтер'єру в сучасному класичному стилі за вигідною ціною в Харкові.

Поділитися: