INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок

Дизайн інтер’єру у сучасному стилі

Сучасний стиль інтер'єру користується популярністю серед замовників нашої студії. Такий дизайн підійде для будь-яких квартир та будинків міста Харкова незалежно від їх розміру, стану, кількості кімнат . Він характеризується:

  • вільним
  • повітряним
  • світлим

Простір з невеликою кількістю меблів та аксесуарів. Він дозволить створити в приміщенні максимальну гармонію та затишок, де буде приємно та комфортно перебувати.

Світле та повітряне простір.

Дизайнери студії АС-Дизайн мають великий досвід у створенні та впровадженні в життя проектів дизайн інтер'єрів у сучасному стилі. Робота з клієнтом починається з огляду квартири та оцінки її стану. Детальний огляд приміщення дозволяє виявити недоліки приміщення. За допомогою ремонтних та дизайнерських робіт вміло їх приховати. Оскільки сучасний дизайн має на увазі єдиний простір без стін та перегородок. Тому кімнати, що існують у приміщенні, по можливості об'єднуються. Тобто:

  • кухня
  • вітальня
  • спальня
  • дитяча

Перетворяться на одну велику, простору площу. Вона буде поділена на функціональні зони. У більшості випадків зонування відбувається за допомогою меблів, колірних та світлових рішень. Новий простір буде наповнений світлом, повітрям та неповторною атмосферою витонченості та гармонії.

Прямі лінії та чіткі форми.

Дизайн інтер'єру в сучасному стилі виконується у світлій кольоровій гамі. Найбільш поширені кольори – це білий, бежевий, коричневий, а також вони можуть відтінятись темними кольорами, такими як чорний та сірий. Головне, щоб палітра кольору була стриманою, а також могла підкреслити простоту форм і ліній. Цей дизайнерський напрямок характеризується прямими лініями і чіткими формами. Для розведення обстановки можна додати кілька яскравих акцентів це можуть бути меблі або дизайнерські аксесуари.

Дизайн інтер'єру в сучасному стилі характеризується кімнатами з великою кількістю природного світла . Денне світло може надходити в приміщення за рахунок великих вікон та легких фіранок. А також наявністю компактних і функціональних меблів, які не займе багато місця, але в той же час будуть практичними і зручними.

Наша студія розробить вам унікальний проект дизайну в сучасному стилі. Який зробить ваше приміщення красивим, просторим, світлим та сучасним. Дизайнерські послуги надаємо за оптимальною ціною у Харкові та виконуємо в обумовлені терміни.

Поділитися: