INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок

Дизайн інтер’єру у скандинавському стилі

Скандинавський стиль користується популярністю та затребуваністю у Києві. Він характеризується:

  • легкістю
  • простотою
  • природністю
  • лаконічністю

А також здатністю створити атмосферу домашнього комфорту та затишку в будь-якому приміщенні незалежно від його функціонального призначення . Ваші будинки та квартири наповняться світлом та неповторною красою. Варто зазначити, що дизайн інтер'єру у цьому стилі подобається клієнтам нашої студії. І це не дивно, адже всі кімнати оформляються з урахуванням простоти, скромності, легкості та практичності.

Краса, простота, легкість.

Відмінними рисами дизайну інтер'єру в скандинавському стилі є використання:

  • пастельних тонів
  • великих вікон
  • натуральних матеріалів
  • функціональних меблів
  • яскравих акцентів

Головним завданням дизайнера нашої студії є створення максимально світлого та комфортного простору. Незалежно від розміру будинку чи квартири, у них має бути дуже багато природного світла. Природне освітлення залежить від розміру вікон, тому в скандинавському дизайні вони мають бути дуже великими. Дизайн інтер'єру у скандинавському стилі

Багато світла та простору.

В оформленні інтер'єру в скандинавському стилі перевага надається пастельним тонам: бежевому, світло-сірому, світло-блакитному, світло-зеленому, світло-коричневому та іншим світлим кольорам. Але головне місце в цій кольоровій гамі безумовно віддається білому кольору. Його використовують для оформлення стелі, стін, підлоги. Щоб вони не зливали оздоблення кімнат розбавляють за рахунок яскравих, кольорових аксесуарів та дизайнерських атрибутів. Клієнти студії АС-Дизайн віддають перевагу червоним, синім, зеленим, синім та іншим відтінкам.

Скандинавський дизайн має на увазі використання натуральних матеріалів. Їх використовують для оздоблення та оформлення кімнат. А також в інтер'єрі використовують меблі з натурального дерева. Більшість будинків та квартир Києва, Харкова та інших міст з дизайном інтер'єру у скандинавському стилі мають відкрите планування. Тобто кухню поєднують із вітальнею, спальню із залою чи дитячою без використання будь-яких перегородок. Що стосується яскравих акцентів, які обов'язково мають бути в скандинавському стилі, то в більшості випадків використовують яскраві меблі або текстиль .

Дизайнери студії АС-Дизайн розроблять для вашого будинку чи квартири гарний, неповторний, унікальний дизайн інтер'єру за оптимальною ціною. Після завершення всіх дизайнерських робіт ваше приміщення стане світлим, просторим, затишним.

Поділитися: