INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок

Дизайн інтер’єрів у стилі прованс

Більшість сучасних людей ведуть активний спосіб життя. Протягом дня вирішують багато питань та завдань робочого та особистого характеру. У швидкому, шаленому темпі вони проводять багато часу, тому приходячи додому, їм хочеться відключитися і відпочити від усього . Тому в будинку чи квартирі вам потрібно створити атмосферу домашнього комфорту та затишку. Незважаючи на те, що дизайнерських напрямків дуже багато, в цьому випадку найбільш підходящим буде дизайн інтер'єру в стилі прованс. Він здатний створити в будь-якому приміщенні атмосферу:

  • красивою
  • тихий
  • світлою
  • затишний

Французькій провінції, яка своїм спокоєм і умиротворенням убезпечить вас від міської метушні, дасть можливість відпочити, виспатися, набратися сил.

Незабутня французька атмосфера.

Дизайн інтер'єру в стилі прованс або як його часто називають французький сільський стиль властиві характерні риси, які виділяють його на тлі інших дизайнерських напрямків. До них можна віднести:

  • пастельні тони
  • безліч аксесуарів та квітів
  • натуральні матеріали
  • дерев'яні або плетені меблі

А також оформлення приміщення у прованському стилі не обійдеться без використання квіткових візерунків, легких, повітряних штор та фіранок, різноманітних порцелянових, керамічних, тканинних сувенірів. Все це створить у будинку чи квартирі неповторну французьку атмосферу у стилі прованс.

Використання кольорів, статуеток, подушок, картин.

У дизайні інтер'єрі прованс використовують багато дизайнерських аксесуарів. Популярністю користуються керамічні фігурки тварин, різноманітні плетені кошики, горщики з живими квітами, вазочки з фруктами та цукерками. А також свічники, фарфорові статуетки, годинники, дзеркала та, звичайно ж, безліч подушок, які розміщуються на кріслах, стільцях, ліжках та диванах. У прованському дизайні інтер'єру перевага надається м'яким, теплим, світлим кольорам. Часто складається враження, що поверхні меблів, підлоги, стін вигоріли на сонці. Але насправді це негаразд. Адже в дизайні інтер'єру прованс використовують приглушені панельні кольори: білий, бежевий, кремовий, блакитний, рожевий, блідо-бузковий, жовтий та багато інших. Що стосується меблів, дизайнери запропонують вам на вибір дерев'яні, плетені або ковані вироби .

Студія АС-Дизайн розробить вам унікальний проект дизайн інтер'єру в стилі прованс за оптимальною ціною в Україні. Наші дизайнери створять у приміщенні неповторну провінційну французьку атмосферу та дизайн інтер'єру прованс, в якій вам буде приємно та комфортно перебувати.

Поділитися: