INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок

Дизайн у стилі модерн

Дизайн інтер'єру в стилі модерн має велику популярність, з кожним роком він стає все більш затребуваним як у Харкові, так і інших міст України. Вважають, що цей дизайнерський напрямок ідеально підходить для великих приміщень і квартир-студій, але хочемо вас запевнити це не так. Наша студія розробить:

  • неповторний
  • унікальний
  • оригінальний
  • цікавий

Проект дизайн інтер'єру в стилі модерн для будь-якого приміщення незалежно від його площі, планування та стану . Наш дизайнер врахує всі ваші побажання та вимоги щодо оформлення кімнат та втілить їх у життя.

Плавність, простота, вишуканість.

Дизайн інтер'єру в стилі модерн має низку характеристик, які виділяють його на тлі інших дизайнерських напрямків. До них можна віднести:

  • плавні форми
  • мінімальний декор
  • натуральні матеріали
  • приглушені кольори

А також використання нових, сучасних технологій, матеріалів та елементів. Що стосується форм перевага надається плавним, природним вигинам, причому у всіх елементах декору та оформлення. На зміну прямокутним дверним отворам приходять гарні арки, віконні отвори також стають округлою, витонченою формою. Якщо в приміщенні високі стіни можна створити багаторівневі стелі.

Наш дизайнер інтер'єру в стилі модерн зробить ваше приміщення стильним, сучасним, комфортним і затишним. Оформлення кімнат відбувається у світлих, пастельних кольорах. Часто перевага надається білій палітрі. Для її розведення використовують яскраві аксесуари чи предмети декору. Вони нададуть обстановці домашнього та живого вигляду. Невід'ємною частиною дизайну модерну є великі вікна без фіранок, які дають велику кількість природного світла.

Натуральні оздоблювальні матеріали.

Для обробки кімнат використовують натуральні матеріали, такі як дерево, камінь, кольорове скло, дорогі тканини. Часто як декор можуть бути застосовані вітражі з різноманітними малюнками, а також старовинні речі, статуетки, картини та багато іншого. Але варто пам'ятати, що вони не повинні перенасичувати простір. Адже дизайн інтер'єру модерн характеризується використанням декору та дизайнерських аксесуарів у невеликій кількості . Всі елементи мають бути простими, стильними та витонченими.

Дизайнер інтер'єру модерн після огляду вашого будинку чи квартири створить для вас унікальний та неповторний дизайн проект за невисокою ціною у Харкові. А також підбере сучасні меблі, декор та аксесуари.

Поділитися: