INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок

Дизайн інтер’єру у стилі мінімалізм

У сучасному дизайні інтер'єрів багато різноманітних стилів та напрямків. Іноді людині, яка вирішила замовити розробку дизайнерського проекту, важко розібратися в особливостях та відмінностях тієї чи іншої стилістичної течії . Звернувшись до студії АС-Дизайн, ви отримаєте професійну консультацію, а також наш дизайнер підбере для вашого приміщення найкращий стиль з урахуванням ваших побажань та уподобань.

Світлі просторі приміщення з мінімумом меблів.

Якщо ви віддаєте перевагу світлим, просторим приміщенням з мінімальною кількістю меблів і аксесуарів в такому випадку наша студія рекомендує вам звернути свою увагу на стиль мінімалізм. Дизайн інтер'єру мінімалізм характеризується:

  • вільним простором
  • відсутністю декору
  • лаконічністю форм
  • світлою кольоровою гамою
  • використанням природних матеріалів

Мінімалістичний стиль будь-якого приміщення незалежно від його функціонального призначення передбачає відсутність кімнат. Всі внутрішні перегородки забирають, створюючи таким чином, єдину площу. А також розширюють вікна, дверні отвори замінюють арками. Для виділення зон в інтер'єрі мінімалізм використовують скляні перегородки, меблі. А також функціональні зони можуть розмежувати за допомогою колірних та світлових рішень. Дизайн інтер'єру в стилі мінімалізм має на увазі використання білого кольору у поєднанні з чорним або сірим. У дизайні інтер'єрі використовують два кольори, які гармонійно поєднуються, а також використовують дизайнерську гру півтонів.

Використання світлих кольорів та натуральних матеріалів.

Студія АС-Дизайн розробить для вас:

  • унікальний
  • індивідуальний
  • цікавий
  • неповторний

Дизайн проект у стилі мінімалізм за оптимальною ціною у Харкові. Для обробки приміщень використовують тільки природні матеріали, такі як натуральне дерево, рельєфна штукатурка, декоративна цегла, бетон. Для стінок беруть фактурну штукатурку, однокольорові шпалери, також стінки можуть бути пофарбовані в світлий однотонний колір. Для покриття підлоги використовують лінолеум, плитку світлих кольорів без малюнка, також натуральне дерево. Стеля, як і стіни може бути пофарбована або обклеєна шпалерами. Що стосується меблів в мінімалістичному стилі використовують вбудовані гарнітури, а також невеликі функціональні меблі з натуральних матеріалів. Це можуть бути натуральне дерево, шкіра, скло, а також хромовані поверхні та алюмінієві профілі . Дизайн інтер'єру мінімалізм має на увазі наявність великих вікон, через які надходить багато світла. Штори або фіранки не використовують, для захисту від літнього сонця можуть бути використані жалюзі.

Студія АС-Дизайн пропонує унікальні проекти інтер'єрів у стилі мінімалізму. Наші дизайни інтер'єрів ніколи не повторюються. Усі дизайнерські роботи виконуємо на професійному рівні та за оптимальною ціною в Харкові.

Поділитися: