INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок

Дизайн у стилі лофт

У сучасному інтер'єрі існує багато стилів, кожен із них цікавий по-своєму, а також має свої унікальні, неповторні особливості та відмінні риси . Перш ніж замовити розробку проекту дизайну в певному стилістичному напрямку, вам необхідно з ним познайомитися і ретельно його вивчити, щоб після виконання ремонтних і дизайнерських робіт ви отримали приміщення вашої мрії.

Створимо світлий, просторий, функціональний простір.

У нашій студії часто замовляють дизайн інтер'єру у стилі лофт – це

  • модне
  • цікаве
  • неповторне
  • сучасне

Дизайнерський напрямок. Дизайн у стилі лофт відрізняється великим, світлим простором, з поєднанням різноманітних дизайнерських та архітектурних рішень. Сучасні меблі, техніка та аксесуари гармонійно компонуються із цегляними стінами, відкритими інженерними системами, сходами, трубами, великими вікнами без штор. Дизайн у стилі лофт ви зможете використовувати для оформлення магазинів, кафе, барів, ресторанів, галерей, квартир, будинків та багатьох інших будівель.

Студія АС-Дизайн розробить для вас проект дизайну інтер'єру у стилі лофт за оптимальною ціною в Україні. Відмінними рисами цього напряму є:

  • відкритий простір без стін та перегородок
  • наявність цегляних стін, грубої штукатурки, відкритих труб, балок
  • великі вікна без штор
  • дерев'яне покриття для підлоги
  • функціональні меблі
  • незвичайні аксесуари

Інтер'єр приміщень лофт незалежно від їх функціонального призначення, буде максимум простору та світла. У ньому практично не буде перегородок. Функціональні зони виділяють за допомогою колон, меблів, контрастів кольорів, світла. Іноді використовують скляні перегородки, але з огляду на те, що вони не порушать концепцію відкритого простору.

Використання клон та арок із цегли, бетону, каменю.

Дизайн інтер'єрів у стилі лофт має на увазі, що в квартирі або будинку будуть відсутні кімнати. У вас буде єдиний простір, в якому за допомогою колон із цегли, бетону, каменю, а також меблів будуть виділені функціональні зони. Вони замінять спальню, вітальню, дитячу, кабінет, їдальню та інші. Що стосується кольорової гами в більшості випадків перевага надається холодним відтінкам. Меблі в інтер'єрі лофт, можливо, будь-який, все залежить від ваших уподобань. Головне, щоб вона була функціональною та могла бути використана для зберігання речей. Особливою особливістю дизайн інтер'єру в стилі лофт є використання нестандартних аксесуарів та декору . Це можуть бути незвичайні люстри, світильники, цікаві вази, картини, плакати та багато інших дизайнерських елементів, які дизайнер студії АС-Дизайн підбере з урахуванням ваших уподобань та уподобань.

Поділитися: