INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок

Кантрі

Початок минулого століття подарував усім нам романтичний, легкий та елегантний стиль кантрі, використовуючи який у приміщенні легко створити затишну та комфортну атмосферу. Слово «кантрі» означає сільський, а батьківщиною цього стилю є Англія, хоча практично кожен народ має свої національні традиції та особливості у виразі даного дизайнерського стилю. І в цьому немає нічого дивного, тому що основу кантрі становить стиль життя, спілкування, побуту кожного конкретного народу, що склався століттями, чи то в Північній Америці, країнах Європи, в Росії чи Україні.

Багато городян психологічно та емоційно втомившись від міських навантажень та стресів, або переїжджають за місто в котеджі, або бажаючи приємно відпочити від обстановки сучасних офісів, оформляють інтер'єри своїх квартир у стилі кантрі.
У принципі – це не так вже й складно, а речі, що дісталися нам від наших батьків, бабусь та дідусів, не лише допоможуть створити потрібний інтер'єр, а й наповнять наш будинок атмосферою сімейного тепла та затишку. Кантрі, як жоден інший дизайнерський стиль, несе в собі духовність та народні традиції, що складалися протягом століть, а також допомагає зберегти родове коріння кожної родини.

Незважаючи на те, що основні принципи стилю склалися давно, кантрі і сьогодні може виглядати досить сучасно, головне відмовитися від зайвої декоративності та химерності, оскільки основне у стилі – це природність, вишукана простота та функціональність.

Оскільки кантрі є екологічним стилем, стіни можна пофарбувати в однотонний колір, поклеїти паперові шпалери з непомітним квітковим малюнком, обробити штукатуркою (звичайною, декоративною або з поєднанням цегляної кладки). Стіни, крім того, досить часто оздоблюються бордюром, також можна нижню частину стіни оформити декоративною панеллю (дерев'яною або під колір шпалер). Як покриття підлоги використовуються дерев'яні дошки або масивні мостини, плитка, декоративний та натуральний камінь.

При створенні інтер'єру в стилі кантрі використовується і метал, тільки не блискучий і хромований, а навпаки, зістарена латунь і бронза. Особливо органічно виглядатимуть вироби, виконані ручним куванням. Справжній англійський сільський будинок неможливо уявити без каміна. Тому, оформляючи котедж або приватний будинок у стилі кантрі, потрібно подбати про цю важливу та красиву деталь інтер'єру. Тим більше, сьогодні каміни знаходяться на піку популярності, оскільки не багато речей у будинку можуть створити таке відчуття тепла, комфорту та затишку як камін.

Взагалі для оформлення приміщення в сільському стилі використовують меблі з натурального дерева, що мають прості та правильні лінії та форми, бажано неполіровані. В оббивці найбільш вдало виглядатимуть натуральні кольори, найчастіше пастельних або світлих тонів. І, звичайно ж, не обійтися без старовинної комоди чи буфету. А через відсутність таких можна цілком обійтися невисокими простими шафами. Крім того, гірка, шафи для одягу, навісні шафи та полиці для посуду, дерев'яні ліжка, прості без вишукувань столики та стільці – все це предмети інтер'єру для кантрі. Головне, щоб меблі були виготовлені з натуральної деревини або покриті шпоном. Іноді меблі фарбують у білий або якийсь інший колір за відтінком близький до натурального.

І, звичайно ж, не можна забувати про такі важливі деталі як живі квіти та букети із сухих рослин, картини, фотографії, старовинні книги, антикварні настільні лампи, посуд, вироби з кераміки та порцеляни, плетені прикраси та багато іншого, що так яскраво підкреслює такий затишний та гармонійний стиль як кантрі.

Поділитися: