INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок

Дизайн інтер’єрів у стилі Арт Деко

Дизайнерський стиль Арт Деко з'явився давно, зараз користуються великою затребуваністю в Києві, Харкові та інших містах України. Дизайн інтер'єру Арт-Деко характеризується:

  • красою
  • неповторністю
  • розкішшю
  • ексклюзивністю

Він найбільше підходить людям, з витонченим і вишуканим смаком, а також усім любителям ексклюзивних предметів та аксесуарів, дорогі оздоблювальні матеріали, розкішні меблі та декор . Арт Деко об'єднав у собі кілька дизайнерських напрямків – це модерн, ампір, кубізм, а також етнічні мотиви стародавніх культур та сучасні стилі, такі як хай-тек та інші. За рахунок цього дизайн інтер'єру поєднує сучасну техніку, екзотичну обробку та декор, розкішні предмети в результаті ви отримуєте гарний, гармонійний простір.

Дорого, розкішно, ексклюзивно.

Дизайн інтер'єру в стилі Арт Деко властиві відмінні риси:

  • геометричні малюнки
  • дорогі меблі
  • ексклюзивні оздоблювальні матеріали
  • контрастні кольори

Все це створює дорогий та розкішний дизайн інтер'єру, він вражає та захоплює своєю ексклюзивністю та неповторністю. Варто пам'ятати, що напрямок Арт-Деко не дозволяє використовувати штучні матеріали, плавні лінії, яскраві кольори. Для прикраси стін та стель дизайнери використовують геометричні малюнки, а також меблі та текстиль можуть мати зигзагоподібні та прямі лінії. Часто використовують круглі малюнки, їх розміщують на стелі з пропорційним відображенням на підлозі, а також можуть повторитися на поверхні меблів і декору. Дизайн у стилі арт деко

Природні, екзотичні матеріали.

У дизайн інтер'єрі Арт Декор особлива увага приділяється дорогим та натуральним матеріалам. Для оформлення та оздоблення кімнат використовують натуральне дерево, шкіру екзотичних тварин, дорогі метали, каміння, скло. Для покриття поверхонь використовують глянсову керамічну плитку або плитку з натурального каменю. Що стосується колірної палітри перевага в арт стилі надається нейтральним кольорам: чорному, білому, сірому, коричневому, бежевому, сріблястому, золотому та іншим . У більшості випадків вибирають контрастні кольори, один із них темний, а другий світлий.

Дизайн інтер'єру в стилі Арт Деко не представляє свого існування без дорогих та ексклюзивних аксесуарів, таких як картини, вази, скульптури, великі дзеркала у неповторних рамах, свічники, гобелени та багато іншого. Студія АС-Дизайн розробить вам унікальний дизайн інтер'єру Арт Деко за оптимальною ціною.

Поділитися: