INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок

Дизайн інтер’єру в стилі авангард

На сьогоднішній день існує багато різноманітних стилів. Всі вони яскраві, цікаві, неповторні, кожен зі своєї оригінальної ідей, кольоровою гамою, матеріалами та аксесуарами . Багато жителів, з Києва та Харкова намагаючись вибрати найбільш підходящий дизайн для свого будинку чи квартири, губляться і не знають, що краще вибрати. Якщо ви хочете зробити своє приміщення:

  • яскравим
  • оригінальним
  • унікальним
  • неповторним

Не схожим на інші в такому випадку наша студія рекомендує розробку проекту дизайн інтер'єру в стилі авангард.

Дизайн інтер'єрів у стилі авангард

Поєднуємо непоєднуване.

Стиль інтер'єру авангард - це абсолютна протилежність класичному дизайну. Це свого роду виклик усім стандартам та правилам у галузі дизайну. У цьому напрямі поєднують все непоєднуване, дизайнери експериментують:

  • кольором
  • обробкою
  • декором
  • аксесуарами
  • меблями

У стилі інтер'єру авангард використовують контрастні кольори, незвичайні форми, оригінальні меблі, дизайнерські аксесуари.

У процесі розробки проекту дизайнери наголошуватимуть на кольорі. Найчастіше стіни, стелі, підлоги забарвлюють в різні яскраві кольори і підбирають контрастні меблі. Дуже важливо на цьому етапі не переборщити, щоб зрештою отримати гарну, гармонійну картинку. Дизайн інтер'єру в стилі авангард виключає використання шпалер. Стіни і стеля фарбують або розмальовують. А також у цьому дизайнерському напрямку перевага надається просторим приміщенням без стін, перегородок, дверей. Зонування площі відбувається за рахунок кольору, світла, арок, сходів, подіумів та багато іншого.

Дизайн у стилі авангард

Неповторні форми, лінії, колірні рішення.

Стиль інтер'єру авангард характеризується великою кількістю природного та штучного світла. Для цього в будинку або квартирі встановлюють великі вікна нестандартних форм, дизайнерські лампи і світильники. Для обробки кімнат використовують виключно нові та сучасні матеріали. Меблі також повинні бути новими, сучасними і незвичайними. Це може стосуватися як її форми, так і матеріалів, з яких її виготовили. Часто використовують меблі характерні для дизайнерського напрямку хай-тек. У цьому випадку вона може бути скляною, металевою, пластиковою .

Студія АС-Дизайн створить вам неповторний дизайн інтер'єру авангард за невисокою ціною в Україні. Своїм замовникам з Києва, Харкова та інших міст пропонуємо лише оригінальні та креативні ідеї у стилі авангард.

Поділитися: