INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок

Дизайн інтер’єрів у стилі хай-тек

Якщо ви креативна людина, яка стежить за останніми новинками в сучасному світі технологій, а також ви намагаєтеся не відставати від часу, а крокувати з ним нога в ногу . Наша студія пропонує вам розробку:

  • унікального
  • сучасного
  • стильного
  • модного

Проект дизайн інтер'єру в стилі хай-тек. Хай-тек має низку особливостей. Він характеризується:

  • простотою
  • функціональністю
  • відсутністю декору
  • вбудованими меблями
  • великою кількістю джерел світла

А також обов'язковим використанням високотехнологічних систем та багатофункціональної техніки. Для обробки стін у стилі хай-тек може бути використана різноманітна штукатурка, а також стіни можуть бути пофарбовані або обклеєні шпалерами. Дизайн інтер'єру хай-тек не виключає використання стін із цегляною кладкою або голим бетоном. Що стосується колірної гами перевага надається світлим тонам, а також може бути поєднання кольорів чорного, білого, сірого, бежевого та інших.

Світлий, просторий, сучасний простір.

Дизайн у стилі хай-тек характеризується загальним простором, тобто під час ремонту забираються стіни між кімнатами. Для зонування простору використовують перегородки, розсувні стіни, меблі. Вікна в інтер'єрі відіграють важливу роль, вони повинні бути більшими і пропускати багато світла. Їх не закривають шторами, за бажанням клієнта дизайнер може підібрати жалюзі або ролети, які відповідатимуть основній концепції хай-тек.

У дизайн інтер'єрі хай-тек для покриття підлоги можуть застосувати ламінат, лінолеум, плитку або паркетну дошку. Підлогове покриття вибирає клієнт виходячи зі своїх смакових уподобань, головне, щоб воно відповідало стилю хай-тек. Для додаткового зонування приміщення підлогу можуть бути вмонтовані освітлювальні прилади. Незважаючи на те, що декор відсутня наявність килимка на підлозі не виключається. Перевага віддається однотонним ворсовим килимком, а також може бути з геометричними малюнками.

Дизайнерські освітлювальні прилади.

В інтер'єрі хай-тек у більшості випадків натяжні або підвісні стелі, їх поверхня може бути як матовою, так і глянсовою. Важливим моментом дизайну є освітлення. Всі кімнати повинні бути добре освітлені, для цього використовують велику кількість освітлювальних приладів . Варто відзначити, що меблі повинні бути простими, зручними і функціональними.

Студія АС-Дизайн створить для будь-якого приміщення міста Харкова неповторний дизайн інтер'єру в стилі ганьби-тек за оптимальною ціною в Україні.

Поділитися: