INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок

Дизайн в англійському стилі

Дизайнерських напрямків існує дуже багато, що дає можливість замовникам нашої студії разом з дизайнером легко вибрати найбільш підходящий. Великою популярністю у Харкові користується англійський дизайн інтер'єру. Який по праву можна назвати найкрасивішим та неповторним. Він характеризується:

  • елегантністю
  • витриманістю
  • витонченістю
  • лаконічністю форм

А також ретельною продуманістю всіх деталей та особливим почуттям міри. Дизайн інтер'єру англійський стиль створить комфортну та затишну обстановку, а також атмосферу спокою та умиротворення . Наша студія має величезний досвід у створенні проектів у цьому дизайнерському напрямку. Для дизайнерів АС-Дизайн не відіграє ролі розмір квартири, її планування та кількість кімнат.

Ексклюзивні меблі та аксесуари.

Перш ніж замовити розробку проекту дизайн інтер'єру в англійському стилі, слід пам'ятати, що він має ряд особливостей, а також не поєднується з іншими дизайнерськими напрямками. До основних відмінних рис можна віднести:

  • темні тони
  • дорогі оздоблювальні матеріали
  • ексклюзивні меблі
  • дизайнерські аксесуари

А також у приміщенні мають бути великі вікна, камін, килими, гобелени, картини, кришталеві люстри, світильники та тканинні абажури. Щодо каміна, то він є обов'язковим елементом англійського стилю інтер'єру. У більшості випадків він є елементом декору, для його облицювання використовують мармур, граніт або дерево. Щодо дерева, воно також відіграє важливу роль у дизайні. Його використовують для обробки стін, підлоги та стелі. У квартирі або будинку можуть бути встановлені масивні дерев'яні двері, вікна, карнизи та плінтуси. А також дерев'яні меблі, виготовлені з цінних порід.

Вишуканість та аристократизм.

Ні для кого не секрет, що людина у своєму житті не зможе обійтися без сучасної техніки. Щоб не порушити гармонію та атмосферу англійського стилю, всі побутові прилади та техніку ховають у ніші, спеціальні шафи. Для декору стель часто використовують гарну ліпнину та дорогі кришталеві люстри, які надають дизайн інтер'єру особливої вишуканості та аристократизму . Варто зазначити, що для оформлення кімнат використовують багато різноманітних ексклюзивних аксесуарів і чим більше, тим краще. Вони повинні розміщуватися на видних місцях, добре переглядатися та доповнювати один одного.

Дизайн інтер'єру англійський стиль створить у вашому будинку чи квартирі неповторну аристократичну атмосферу, де все буде комфортно та затишно.

Поділитися: