INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн проект інтер’єру ресторану

Якщо ви хочете, щоб ваш ресторан користувався популярністю та затребуваністю у Харкові, він повинен мати яскраві та цікаві особливості, які виділятимуть його на тлі аналогічних закладів. Тому як внутрішнє, і зовнішнє оформлення будівлі грає величезну роль. А також інтер’єр повинен бути не тільки красивим, а й функціональним , щоб відвідувачам та працівникам було:

  • комфортно
  • затишно
  • спокійно

Адже в ресторани приходять не лише смачно поїсти, а й провести час у приємній, гармонійній атмосфері. Тому без розробки індивідуального дизайну проекту вам не обійтися.

Дизайн проект інтер'єру ресторану

Anjis Club – Resto Bar

Дизайн проект інтер'єру ресторану Дизайн проект інтер'єру ресторану Дизайн проект інтер'єру ресторану Дизайн проект інтер'єру ресторану Дизайн проект інтер'єру ресторану Дизайн проект інтер'єру ресторану

Професійні дизайнерські послуги.

Наша студія спеціалізується на проектуванні:

  • унікальних
  • цікавих
  • неповторних
  • оригінальних

Дизайн інтер’єрів ресторанів міста Харкова. У процесі розробки дизайн проекту інтер’єру дизайнер Асарт враховує особливості та специфіку діяльності вашого закладу, а також місця розташування, тематику заходів, що проводяться, пропоновану їжу, загальну концепцію. Крім цього, будуть враховані всі ваші побажання та вимоги щодо ремонтних, оздоблювальних та дизайнерських робіт.

Перш ніж розпочати процес проектування дизайну ресторану наші дизайнери приїдуть до вас для проведення огляду приміщення, оцінки його стану, планування та розташування. Під час зустрічі вам необхідно буде вибрати найбільш відповідний стиль та палітру кольорів. Проект інтер’єру може бути розроблений як в одному, так і в кількох дизайнерських стилях. Все залежить від специфіки діяльності закладу, його відвідувачів та багатьох інших факторів. Якщо ви виберете кілька стилів, дизайнер Асарт гармонійно їх з’єднає, додасть авторських дизайнерських родзинок, які зроблять приміщення особливим та неповторним.

Дизайн проект інтер'єру ресторану Дизайн проект інтер'єру ресторану

Anjis Club – Resto Bar

Дизайн проект інтер'єру ресторану

Вибір меблів, аксесуарів, текстилю.

У процесі розробки дизайну проекту ресторану наш дизайнер підбере ремонтні та оздоблювальні матеріали, які максимально відповідатимуть стилю інтер’єру. А також меблі, аксесуари, елементи декору, освітлювальні прилади. Після завершення всіх ремонтних і дизайнерських робіт, меблі будуть розставлені в найбільш підходящі місця, а також фахівці оформлять приміщення аксесуарами та декором, розвісять та розставлять освітлювальні прилади .

У нашій студії ви можете замовити проектування та дизайн ресторану за оптимальною ціною у Харкові. Дизайнери Асарт створюють неповторні та унікальні проекти інтер’єрів. Які зроблять будь-яке приміщення цікавим і незабутнім.

Поділитися: