INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн ресторанів

Якщо ви хочете, щоб ваш ресторан користувався популярністю у Харкові та в ньому завжди було багато відвідувачів. У такому разі вам необхідно створити у закладі комфортну та затишну атмосферу, а також пропонувати смачну їжу та якісне обслуговування . Найчастіше відвідувачі приходять не лише поїсти, а й відпочити та добре провести час у гарній обстановці. Закладів із гарним оформленням у Харкові багато, але не всі вони привертають увагу та запам’ятовуються своїм дизайном та інтер’єром. Дизайн ресторанів

Дизайн ресторанів Дизайн ресторанів

Дизайн ресторанів

Дизайн ресторанів

Дизайн ресторанів Дизайн ресторанів

Гарне та неповторне приміщення.

Щоб ваш ресторан став популярним місцем, приваблював відвідувачів та залишав у них захоплені емоції, вам варто замовити розробку індивідуального дизайнерського проекту. Який виділятиме ваш заклад на тлі інших. Наша студія спеціалізується на створенні:

  • унікальних
  • ексклюзивних
  • оригінальних
  • цікавих

Дизайн інтер’єру ресторанів. Для дизайнерів Асарт не відіграє ролі площа закладу, кількість поверхів, планування, стан та обсяг дизайнерських послуг. Великий досвід та високий професіоналізм у сфері дизайну та інтер’єру дає можливість створювати неповторні проекти з урахуванням усіх побажань та вимог замовника. Унікальне оформлення зробить приміщення:

  • стильним
  • сучасним
  • комфортним
  • затишним

А також привабливим у власних очах відвідувачів. Розробка дизайну інтер’єру ресторану починається з огляду. Дизайнер Асарт проведе огляд приміщення, його стану, а також з’ясує специфіку та спрямованість діяльності, особливості кухні, обслуговування. Під час зустрічі ви зможете висловити свої побажання та перевагу у дизайнерському оздобленні та оформленні. Вам необхідно буде визначитися зі стилем та кольоровою гамою. Дизайн ресторанів Дизайн ресторанів Дизайн ресторанів Дизайн ресторанів Дизайн ресторанів

Сучасні стилі та кольорова гама.

Дизайн інтер’єру ресторану може бути втілений у будь-якому сучасному стилі. Якщо площа велика можна вибрати кілька стилів, які дизайнер Асарт гармонійно поєднає та посилить авторськими дизайнерськими ідеями. У будь-якому випадку стиль та палітра кольорів повинні відповідати загальній концепції закладу. Наш дизайнер ресторанів також підбере ремонтні та оздоблювальні матеріали, компактні та функціональні меблі, допоможе їх розмістити на найбільш відповідних місцях. А також оформить приміщення цікавим ексклюзивним декором та красивими дизайнерськими аксесуарами .

Дизайн інтер’єру зробить ваше приміщення красивим та неповторним, у ньому буде комфортно та затишно перебувати як гостям, так і працівникам.

Дивіться також: Вартість дизайну ресторану , Вартість дизайну проекту інтер’єру для ресторану , Дизайн проект інтер’єру ресторану .

Поділитися: