INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок

Дизайн інтер’єру ванної кімнати

Ванна кімната служить не тільки місцем для гігієнічних потреб, але й приміщенням, де можна розслабитися та відпочити, усамітнившись від усіх. Стильна та комфортна ванна кімната доставляє чимало приємних хвилин вам та членам вашої родини щоразу, коли Ви приймаєте душ або розслабляйтеся у ванній кімнаті з запашною піною. І створюючи дизайн інтер'єру ванної кімнати, ми міркуємо про те, наскільки комфортно в ній буде, наскільки модно і красиво вона виглядатиме, а також про те, щоб ця краса не псувалася від вологи та пари.

Дизайн інтер'єру ванної кімнати має цілу низку особливостей технічного плану. Якщо за сучасними правилами ми можемо поєднувати кухню з вітальнею, міняти місцями кімнати, їх призначення, то переміщувати ванну кімнату, поєднувати її з іншим приміщенням тощо ми просто не маємо права. Ремонт чи перепланування квартири спочатку враховує кілька аспектів, один із них – це місце розташування висновків для санітарно-технічних приладів. Ігнорування законів щодо перепланувань може призвести до дуже сумних наслідків. Тільки висококваліфіковані дизайнери спроможні створити дизайн проект ванної кімнати, що відповідає всім сучасним вимогам.

Меблі для ванної кімнати виготовляються не тільки з сучасних вологостійких матеріалів, але і з дерева, яке після спеціальної обробки витримує високу температуру і вологість. Гарнітури для ванної кімнати включають різні стелажі, полиці, шафи. Сантехніка та меблі повинні доповнювати один одного створюючи гармонію та затишок у дизайні інтер'єру ванної кімнати. Не можна забувати про оздоблення стін! Правильно підібраний оздоблювальний матеріал: плитка, мозаїка, мармур, шпалери або штукатурка, а може і комбінація їх, допоможе вам не тільки заощадити час і гроші, а також додати яскраві акценти в дизайн інтер'єру ванної кімнати. Висвітлення в інтер'єрі ванної кімнати відіграє не мало важливу роль і розбите на кілька зон. Перше це основне освітлення, друге - підсвічування дзеркала і третє -декоративне підсвічування, яке може бути різних форм і розмірів, але саме воно створює теплоту затишку та пікантність інтимних моментів у житті господарів.

Поділитися: