INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок

Вартість дизайну інтер’єру

Наша студія протягом багатьох років розробляє та втілює у життя:

  • креативні
  • цікаві
  • оригінальні

роботи за найдоступнішою ціною у Києві, Харкові, Дніпропетровську. Дизайнери компанії працюють з будинками незалежно від їх:

  • площі
  • стану
  • кількості кімнат
  • кількості поверхів

Доступні дизайнерські послуги.

Ми створюємо авторські, сучасні дизайни інтер'єрів для приватних та заміських, будинків, квартир, офісів, ресторанів та багатьох інших приміщень у Харкові, Дніпропетровську, Києві. Незважаючи на те, що дизайнери нашої студії висококваліфіковані фахівці з великою успішною кількістю втілених у життя дизайнерських проектів, вартість наших послуг найоптимальніша .

На вартість створення інтер'єру впливає розмір приміщення, його складність, а також ваші вимоги до дизайнерського оформлення. Для визначення остаточної ціни дизайнер студії приїжджає на об'єкт для ознайомлення з ним та з'ясування всіх побажань клієнта. Під час зустрічі фахівець компанії з'ясовує, чи проводитиметься перепланування. Також вибирають стиль, в якому будуть проводитися оздоблювальні та дизайнерські роботи, визначають колір, в якому оформлятимуться кімнати. Стиль та колір на ціну послуг не впливають.

У вартість створення дизайну інтер'єру входить підбір та розрахунок необхідної кількості ремонтних та оздоблювальних матеріалів. Дизайнер підкаже вам де у Харкові, Києві чи Дніпропетровську купити якісні матеріали за найменшою ціною. Також допоможе підібрати красиві, сучасні та функціональні меблі та включить в проект її розстановку. Меблі підбираються для всіх кімнат відповідно до вибраного стилю та кольору.

Наші дизайнери розроблять для вашого будинку чи квартири кілька варіантів дизайну інтер'єру, у яких ціна буде однакова. Вам потрібно буде вибрати один. Також можна скористатися послугою 3D візуалізації. З її допомогою ви побачите, як виглядатиме приміщення. Якщо вам щось не сподобається, то на етапі візуалізації ви зможете внести необхідні зміни та виправлення. Внесення коригувань на вартість проекту не позначиться.

Швидко, якісно, недорого.

За повз візуалізації наша студія пропонує послуги авторського нагляду, які також мають невисоку ціну. Авторський нагляд передбачає контроль за виконанням: будівельних, ремонтних, оздоблювальних та дизайнерських робіт згідно затвердженого проекту дизайну інтер'єру приміщення.

Наша студія розробляє дизайн інтер'єрів за доступною ціною на професійному рівні.

Поділитися: