INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок

Дизайн інтер’єру вітальні

Вітальня це «обличчя» вашої квартири чи будинку. Саме тут ви прийматимете гостей та рідних, відзначатимете свята та просто відпочиватимете після роботи. Дуже важливо щоб вітальня була комфортною вам і вашим гостям, вона повинна бути просторою, ергономічною та затишною. Планування – найважливіший етап ремонту та дизайну вітальні. Під час святкового обіду багатьом гостям захочеться зробити перепочинок та поспілкуватися осторонь загальної веселощів, саме тому інтер'єр вітальні ділиться на зони, в яких кожен знайде місце за смаком. Розділити вітальню на зони можна багатьма способами, наприклад, крім стаціонарних перегородок із гіпсокартону та піноблоків можна використовувати стелажі та легкі, прозорі перегородки зі скла. За допомогою багаторівневої стелі та підсвічування можна розділити зону для тихого спілкування та яскравий, відкритий простір для танців та веселощів.


Якщо квартира 2-х поверхова, то сходи на другий поверх можуть розбити вітальню на дві зони, а під сходами можна влаштувати гардероб або шафу. У невеликих квартирах вітальню краще поєднати з кухнею, це розширить вільний простір. Уважно потрібно підійти до вибору меблів. Якщо ми обговорюємо дизайн інтер'єру вітальнею невеликого розміру, варто віддати перевагу простим лініям та конфігураціям, т.к. Надлишковий декор справляє враження завантаженості приміщення. Головним критерієм вашого вибору має стати багатофункціональність обстановки.


Після того, як ви продумаєте організацію простору, потрібно вибрати стиль інтер'єру вашої вітальні. Якщо вітальня невелика, найкраще підійде стиль Хай-тек або Техно. Безумовними фаворитами серед аксесуарів та доповнень для оформлення невеликого простору є скляні та металеві вироби, лакові поверхні та пластмаси. Вибираючи обстановку для вітальні, зверніть увагу насамперед на меблі з цими включеннями. Скло і пластик, витончені металеві конструкції створюють враження, що меблі займають набагато менше місця. За наявності великого простору можна використовувати поєднання різних стилів, не перевантажуючи інтер'єр. Тут може розійтися ваша фантазія у використанні ліпного декору, різноманітних арок і колон, незвичайної форми стель і зонального освітлення. Зараз на ринку присутня величезна кількість оздоблювальних матеріалів та аксесуарів. Для стін можна використовувати декоративні панелі, венеціанську штукатурку, шпалери різних фактур, дерев'яні вставки, тканини та елементи із натурального каменю. На підлогу в кухонній зоні краще покласти теплу кахельну підлогу. Живити підлогу можна як від електрики, так і опалення. Якщо часто трапляються перебої з опаленням, краще використовувати обидва варіанти. На основній поверхні підлоги вітальні можна використовувати ламінат, кахель з фактурою під дерево, паркетну дошку, паркет із різних порід дерева, пробкове покриття. У зоні відпочинку чи домашнього кінотеатру на підлогу краще покласти килим чи ковролін. Ремонт та дизайн вітальні – це цікавий творчий процес, в результаті якого ви створите приміщення, яке відображатиме ваш устрій життя, ваші устремління та захоплення. Це буде місце, де ви будете проводити час із сім'єю та радіти життю, спілкуватися з друзями.

Поділитися: