INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн та ремонт під ключ – немає нічого простішого

Поки ви мрієте про унікальний дизайн та безтурботний ремонт, багато мешканців Харкова та Києва вже насолоджуються прекрасним та комфортним житлом. Їхній секрет простий: вони довірили дизайн та ремонт під ключ своїх приміщень нашим талановитим майстрам. Дизайн та ремонт під ключ - немає нічого простішого Дизайн та ремонт під ключ - немає нічого простішого

Ми це дизайн студія «АС-Дизайн».

Працюючи над проектами, ми «викладаємось на повну». Всі наші вміння, досвід та навички роботи — все, і навіть більше (якщо з’являються нові модні тенденції або технології ремонту — намагаємося їх освоїти в найкоротші терміни), ми вкладаємо у вирішення поставлених завдань. Тому дизайн та ремонт під ключ, виконані нашими майстрами, незмінно викликає захоплення у замовників та їх оточення.

Не секрет, що для втілення мрії в життя одного бажання, умінь та знань мало. У кожну роботу потрібно вкладати частинку душі, тільки тоді результат виправдає очікування та принесе радість. Саме так роблять наші фахівці →

  • коли працюють над дизайном інтер’єру квартир , будинків, ресторанів, офісів та інших приміщень
  • коли виконують ремонтні роботи (косметичні та капітальні)
  • коли «чаклують» над проектами фасадних груп та котеджів

Бажаєте, щоб у вашому будинку всі елементи гармонували між собою, бажаєте, щоб житло було зручним та функціональним – довірте дизайн та ремонт під ключ професіоналам. Адже навіть правильно підібрати колірну гаму не так вже й просто, а що говорити про більш серйозні питання, такі як планування та перепланування? І навіщо витрачати дорогоцінний час та сили на ремонт, якщо є послуга «авторський нагляд»?

Звільніть себе від рутини, довіривши ремонтний клопіт нашим фахівцям, які виконали на «відмінно» (за відгуками клієнтів) багато ремонтних та дизайнерських проектів у Харкові та Києві.

Але краще все побачити на власні очі, тому запрошуємо вас на сторінку «портфоліо» (фотографії робіт, виконаних у Харкові та Києві).

Сподобалось? Тоді запрошуємо вас отримати більше інформації та замовити дизайн та ремонт під ключ у Харкові та Києві, звернувшись до нас за даними зі сторінки « КОНТАКТИ ».

Познайомитись ближче? – Заходьте на сторінку « ПРО НАС ». Дизайн та ремонт під ключ - немає нічого простішого Дизайн та ремонт під ключ - немає нічого простішого Дизайн та ремонт під ключ - немає нічого простішого Дизайн та ремонт під ключ - немає нічого простішого

Поділитися: