INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Вартість дизайну проекту котеджу

Котеджі користуються популярністю та затребуваністю серед мешканців Харкова. Їх купують за рахунок великої площі, а також можливості створити оформлення та обстановку на свій смак та колір. Для кардинальної зміни приміщення вам потрібно буде провести в ньому не тільки будівельні та ремонтні роботи, але також ще й дизайнерські . Для цього вам необхідно звернутися до професійної дизайнерської студії та замовити створення дизайну проекту. Вартість дизайну проекту котеджу Вартість дизайну проекту котеджу Вартість дизайну проекту котеджу Вартість дизайну проекту котеджу Вартість дизайну проекту котеджу Вартість дизайну проекту котеджу Вартість дизайну проекту котеджу Вартість дизайну проекту котеджу

Площа приміщення Вартість
від 40-100 m 2 $ 30/m 2
100-200 m 2 $ 25/m 2
200-500 m 2 $ 20/m 2
понад 500 m 2 $ 15/m 2
від 1000 m 2 Спеціальна ціна

*Для постійних клієнтів діє система знижок. *Спеціальна пропозиція щодо авторського нагляду.

Пропонуємо сучасні та неповторні ідеї.

Наша студія може вам у цьому допомогти за оптимальною вартістю. Тому що ми маємо великий досвід у створенні:

  • індивідуальних
  • унікальних
  • сучасних
  • стильних

Дизайн проектів котеджів за оптимальною ціною. Для фахівців Асарт будь-яка площа будинку, його планування, кількість поверхів, стан та обсяг робіт. Щоб створити індивідуальний дизайн проект за невисокою вартістю, котедж потрібно оглянути. Це дасть змогу дизайнеру запропонувати вам:

  • цікаві
  • креативні
  • оригінальні
  • неповторні

Ідеї щодо майбутнього оздоблення та оформлення приміщення. А також підібрати найбільш підходящий вашому житлу дизайнерський стиль і палітру кольорів все це за невисокою вартістю. Оскільки котеджі характеризуються великою площею кілька поверхів ви можете вибрати кілька стилів. Дизайнер Асарт гармонійно їх об’єднає, доопрацює в результаті чого ви отримаєте гарне та неповторне приміщення із затишною та комфортною атмосферою. Вартість дизайну проекту котеджу Вартість дизайну проекту котеджу

Створимо гарний та функціональний простір.

Вартість дизайн проекту котеджу також включає питання, пов’язані з плануванням. Часто на першому поверсі створюють єдиний простір, який поділяють на функціональні зони. Виділяють зону вітальні, кухні, їдальні. А також Дизайнер Асарт для всіх кімнат приміщення підбере красиві та функціональні меблі, сучасні аксесуари, декор та текстиль. Після завершення оздоблювальних та дизайнерських робіт він допоможе їх розставити та розмістити на найбільш підходящі місця.

Наша студія займається не лише створенням індивідуальних дизайн проектів котеджів за доступною вартістю, але також своїм замовникам пропонуємо за оптимальною ціною послуги 3D візуалізації та авторського нагляду. 3D візуалізація дає змогу побачити приміщення до початку виконання будь-яких робіт та внести зміни. Авторський нагляд має на увазі повний контроль дизайнером Асарт всіх етапів ремонтних, оздоблювальних та дизайнерських робіт .

Дизайн проект котеджу за оптимальною вартістю від нашої студії зробить ваше житло сучасним, красивим та функціональним.

Поділитися: