INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру приватного будинку

Багато мешканців Харкова вважають за краще жити у приватних будинках, ніж у квартирах, де немає сусідів знизу чи зверху, де немає зламаних ліфтів, раптового відключення опалення. У такому житлі ви зможете все облаштувати, організувати та налаштувати під свої потреби та бажання.

Дизайн інтер'єру приватного будинку Дизайн інтер'єру приватного будинку Дизайн інтер'єру приватного будинку
Дизайн інтер'єру приватного будинку Дизайн інтер'єру приватного будинкуДизайн інтер'єру приватного будинкуДизайн інтер'єру приватного будинку

Щоб зробити ваше перебування та проживання у приватному будинку більше:

  • комфортним
  • затишним

Цікаві дизайнерські ідеї.

пропонуємо розробку дизайну інтер’єру. Наша компанія має величезний досвід у наданні дизайнерських послуг у Харкові для приміщень різного функціонального призначення. Наші дизайнери підберуть для вашого житла найкращий стиль, запропонують кілька ідей для оформлення та декору кімнат. Також втілимо в життя ваші ідеї щодо стилю, кольору та декорування .

Своїм клієнтам ми пропонуємо:

  • гарний дизайн інтер’єрів
  • доступні ціни
  • висока якість дизайнерських робіт

Дизайнерські роботи для приватного будинку важливі, як і будівельні, ремонтні. Оздоблення всередині, так само як і фасад будівлі зовні. Для розробки проекту дизайн інтер’єру дизайнери компанії зустрічаються із клієнтом безпосередньо на об’єкті проведення робіт. Щоб ознайомитися з приміщенням, його плануванням, кімнатами, за необхідністю зробити виміри, а також з’ясувати ваші побажання та вимоги.

Дизайн інтер’єру має зробити приватний будинок не лише красивим, а також затишним та функціональним. Наші дизайнери допоможуть вам підібрати якісні оздоблювальні матеріали, оригінальні елементи декору та меблі. Також ці меблі розставимо у всіх кімнатах приміщення і в спальні, і вітальні, і в дитячій кімнаті, і у ванній і в інших.

Втілюємо в життя будь-який стиль дизайну інтер’єру від класичного до сучасного, від лофта до мінімалізму. Дизайнери допоможуть вибрати відповідний стиль для вашого приватного будинку. Він може бути єдиним для всього приміщення, або різним для різних кімнат, але в будь-якому випадку все буде гармонійно виглядати і доповнювати один одного.

Дизайн інтер'єру приватного будинку

Втілюємо будь-який стиль.

Щоб у вас не виникало сумнівів щодо правильності обраного стилю та кольорової гами для приватного будинку, за допомогою 3D візуалізації ми покажемо вам, як він виглядатиме після проведення ремонтних та дизайнерських робіт . Така візуалізація дає можливість у процесі проектування внести зміни та поправки, щоб зрештою отримати приміщення максимально відповідне вашим вимогам.

Наша компанія створить для вашого приватного будинку або котеджу неповторний дизайн інтер’єру за найвигіднішою ціною у Харкові.

Поділитися: