INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок

Дизайн інтер’єру у класичному стилі

Сучасний ремонт не обходиться без розробки та впровадження проекту дизайн інтер'єру. На сьогоднішній день існує багато цікавих дизайнерських стилів, що часом важко розібрати та вибрати найбільш підходящий для приміщення. Адже кожен з них по-своєму гарний і оригінальний, але водночас слід враховувати, що мода на нього може швидко пройти . А оформити будинок чи квартиру хочеться на довгий час, щоб зовнішній вигляд завжди залишався актуальним. В такому випадку наша студія рекомендує своїм замовникам з Харкова розробку дизайну інтер'єру в класичному стилі.

Дизайнерський напрямок, перевірений часом.

Класика завжди була популярною і ніколи не втрачала своєї затребуваності. Класичний інтер'єр підійде для оформлення:

  • будинків
  • квартир
  • офісів
  • ресторанів
  • готелів

І багато інших приміщень. Дизайн у цьому стилі не терпить різноманітних нагромаджень. Головним завданням дизайнера є максимальне приховування сучасної техніки та побутових приладів. Щоб вони не виглядали зайвими на тлі оздоблення кімнат, а навпаки, гармонійно вписувалися в оформлення.

Використання неповторних дизайнерських аксесуарів.

Розробляючи проект дизайну для квартири чи вдома дизайнери нашої студії, продумують все до дрібниць. Техніку та обладнання вони можуть заховати у ніші або спеціальні висувні конструкції. Класичний дизайн інтер'єру буде:

  • гарним
  • неповторним
  • сучасним
  • цікавим

А також він створить у приміщенні комфортну та затишну обстановку. Стиль класика має на увазі використання для оформлення різноманітних картин, скульптур, ламп, вазонів. А також він характеризується світлими та просторими кімнатами: вітальнею, кухнею, спальнею, дитячою та іншими, які є в будинку чи квартирі. Часто в класичному інтер'єрі використовують колони, каміни та багато інших архітектурних елементів. Перевага надається меблям, виготовленим з натурального дерева. Оббивка меблів може бути бежевою, рожевою, коричневою, блакитною, синьою .

А також у класичному дизайні інтер'єру прийнято використовувати гарний та дорогий текстиль. Перевага надається атласу, шовку, бавовні, віскозі, вони можуть бути як однотонними, так і з непомітними візерунками. Наша студія дизайну класичних інтер'єрів розробить для вашого будинку чи квартири неповторний проект у стилі класика за оптимальною ціною в Україні. Дизайнер допоможе вам підібрати найбільш підходящі кольори, аксесуари, меблі. Після проведення дизайнерських робіт приміщення стане гарним та затишним, у ньому буде комфортно перебувати всім членам вашої родини.

Поділитися: