INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок

Дизайн інтер’єрів у Дніпропетровську

Якщо ви хочете, щоб ремонт пройшов швидко та успішно, вам не обійтися без попередньо розробленого проекту дизайну інтер'єру. З цим питанням краще звернеться до професіоналів, адже від їх роботи залежить ваше комфортне та затишне перебування, дозвілля чи проживання.

Дизайн інтер'єру офісних приміщень (1)watermarkДизайн інтер'єру офісних приміщень

Зробимо приміщення красивим та функціональним.

Наша студія багато років займається розробкою та впровадженням в життя дизайну інтер'єрів для різних приміщень у Дніпропетровську, незалежно від їх функціонального призначення. Кваліфіковані дизайнери багато років працюють у дизайнерській сфері. Пропонують клієнтам:

  • авторські
  • індивідуальні
  • неповторні
  • ексклюзивні

проекти дизайну інтер'єру, які враховуватимуть усі вимоги та побажання клієнта. Для цього спочатку відбувається зустріч на об'єкті у Дніпропетровську, де виконуватимуться роботи. Фахівці студії проводять огляд приміщення, роблять необхідні виміри, з'ясовують питання щодо зміни планування, об'єднання кімнат, оновлення інженерних систем .

Отримана інформація буде використана для розробки проекту дизайну інтер'єру. Щодо приміщень Дніпропетровська, то наша студія пропонує дизайнерські послуги для:

  • квартир
  • будинків
  • офісів
  • котеджів
  • ресторанів

та багатьох інших будівель Дніпропетровська. Також ми допоможемо вам підібрати будівельні та оздоблювальні матеріали, розрахуємо їх кількість. Підберемо для всіх кімнат функціональні та практичні меблі. Підкажемо який вибрати стиль та колірну гаму.

Наша студія пропонує всім клієнтам із Дніпропетровська послугу візуалізації, тобто на етапі розробки та затвердження проекту ви зможете побачити свій майбутній дизайн інтер'єру. Це дає можливість до початку будівельних та ремонтних робіт внести необхідні корективи та зміни . Ще одна важлива послуга від нас — це авторський нагляд за виконанням усіх етапів робіт, передбачених у дизайнерському проекті та будівельній документації.

Авторський нагляд передбачає контроль дизайнера за роботою будівельних і ремонтних бригад. А також за втіленням дизайну інтер'єру у життя. За правильністю декорування кімнат, їх оздобленням, розміщенням меблів та прикрасою текстилем та аксесуарами.

Всі роботи виконуємо якісно та професійно.

Дизайнери нашої студії розроблять дизайн інтер'єру для будь-якого приміщення у Дніпропетровську, незалежно від його площі та стану. Запропонуємо багато дизайнерських ідей, а також допоможемо вибрати відповідний стиль та колір.

Поділитися: