INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн магазину в стилі лофт

Якщо ви вирішили зробити ремонт у магазині і хочете, щоб після його завершення приміщення стало не тільки гарним, але також:

  • сучасним
  • неповторним
  • цікавим
  • функціональним

У такому разі без проекту індивідуального дизайну інтер’єру вам просто не обійтися. На сьогоднішній день існує багато різноманітних дизайнерських напрямків, кожен з яких має свої відмінні характеристики . Але оскільки у вас торгове приміщення не кожен стиль, то може для нього підійти. Багато залежить від сфери вашої діяльності, а також від покупців, які у вас найчастіше роблять покупки.

Дизайн магазину в стилі лофтДизайн магазину в стилі лофт Дизайн магазину в стилі лофт Дизайн магазину в стилі лофт Дизайн магазину в стилі лофт

Індустріальне оздоблення та сучасна техніка.

Великою популярністю у Києві, Харкові та інших містах України користується дизайн інтер’єру у стилі лофт. Який гармонійно поєднав у собі промислове, індустріальне оздоблення приміщень та сучасну техніку. Якщо вам подобаються:

  • цегляні стіни
  • відкрита вентиляція та труби
  • груба штукатурка
  • антикварні меблі
  • незвичайні аксесуари

У такому випадку вам варто замовити розробку дизайну проекту лофт. Наша студія спеціалізується на створенні інтер’єрів магазинів у стилі лофт. Дизайнери Асарт гармонійно поєднають індустріальне оздоблення із сучасною технікою та торговельним обладнанням, зроблять приміщення красивим та функціональним. А також комфортним та затишним як для покупців, так і для продавців.

Дизайн магазину в стилі лофт Дизайн магазину в стилі лофт Дизайн магазину в стилі лофт

Багато світла та простору.

Перш ніж почати створення дизайну проекту в стилі лофт ваш магазин необхідно оглянути і оцінити його стан. Напрямок характеризується відкритим плануванням без перегородок. Приміщення ділять на функціональні зони за допомогою кольорових контрастів, світлових акцентів або за рахунок меблів та торговельного обладнання . Що стосується оздоблення стін, то безумовно, це буде цегляна кладка та груба штукатурка. А також у магазині обов’язково мають бути виставлені на показ труби, батареї, балки, вентиляційні системи.

А також в дизайн інтер’єрі в стилі лофт віддається перевага великим вікнам без фіранок. Чим більше у приміщення буде світла, тим краще. Що стосується меблів, ви зможете вибрати як нові вироби, так і антикварні моделі. Адже лофт має на увазі поєднання нового зі старим. Головне, щоб усе було гармонійно та красиво. Для прикраси магазину варто вибирати цікаві та оригінальні аксесуари, які чіплятимуть погляд ваших покупців.

Дизайн інтер’єру в стилі лофт зробить ваш магазин стильним та сучасним, а також створить у ньому комфортну та гармонійну атмосферу.

Поділитися: