INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн проект інтер’єру магазину

Для будь-якого магазину незалежно від його спеціалізації важливий дизайн інтер’єру. Адже багато покупців звертають увагу не тільки на якість та вартість пропонованого товару, але також:

  • оформлення
  • комфорт
  • затишок
  • функціональність
  • практичність

Торговий зал. У магазині має все бути продумано до дрібниць: розкладка товару, розміщення каси, обладнання, дизайн та колір стін, розташування зони відпочинку для персоналу та багато іншого.

Дизайн проект інтер'єру магазинуДизайн проект інтер'єру магазинуДизайн проект інтер'єру магазинуДизайн проект інтер'єру магазину

Гарне та сучасне торгове приміщення.

Дизайн інтер’єру має відповідати концепції та сфері діяльності магазину, тому створення дизайнерського проекту варто замовляти у професіоналів своєї справи. Від їхнього рівня та якості виконання залежить успіх та процвітання вашого бізнесу. Якщо покупці в торговому залі почуватимуться комфортно і затишно їм захочеться до вас повернутися ще багато і багато разів. А також вони порадять вас усім своїм знайомим.

Наша студія займається створенням дизайн проектів магазинів протягом тривалого часу. Для дизайнерів Асарт не відіграє ролі розмір площі, його стан, а також обсяг та складність дизайнерських послуг. Для визначення комплексу робіт спеціалістам необхідно провести огляд торгового приміщення, а також дізнатися про ваші побажання та вимоги щодо найбільш відповідного вам проекту. Незалежно від вашої сфери діяльності розробимо:

  • унікальний
  • неповторний
  • сучасний
  • Вродливий
  • цікавий

Проект інтер’єру за оптимальною ціною у Харкові. Після огляду приміщення та з’ясування ваших побажань, вам також необхідно вибрати з дизайнером Асарт стиль, колір, декор, обробку, адже без них неможливо розпочати дизайн та проектування магазину.

Дизайн проект інтер'єру магазину Дизайн проект інтер'єру магазину Дизайн проект інтер'єру магазину Дизайн проект інтер'єру магазину Дизайн проект інтер'єру магазину Дизайн проект інтер'єру магазину Дизайн проект інтер'єру магазину Дизайн проект інтер'єру магазину Дизайн проект інтер'єру магазину Дизайн проект інтер'єру магазину Дизайн проект інтер'єру магазину Дизайн проект інтер'єру магазину Дизайн проект інтер'єру магазину Дизайн проект інтер'єру магазину

Неповторний стиль та кольорова гама.

Створення дизайн проекту магазину, можливо, у будь-якому сучасному стилі та кольоровій гамі. У нашій студії ви можете замовити розробку проекту вивіски, оформлення вітрин, а також підбір та розміщення торгового обладнання. Проектування включає підбір найбільш підходящих ремонтних і отелювальних матеріалів, декору, аксесуарів та меблів. Дизайнер розділить магазин на функціональні зони та створить оптимальний маршрут переміщення покупців по залі .

Дизайн та проектування інтер’єру магазину не займе багато часу. Дизайнер Асарт у встановлені терміни створить унікальний проект, який зробить ваше торгове приміщення красивим, сучасним, функціональним, а також затишним та комфортним як для покупців, так і для персоналу. Замовити розробку дизайнерського проекту у нашій студії ви зможете за оптимальною ціною в Україні.

Поділитися: