INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру будинків та котеджів

Як ви вважаєте, з чого починається будівництво будинку? Ні, не з закладки фундаменту, а набагато раніше, коли виникла ідея будівництва будинку і стали створюватися ескізи майбутньої будівлі, що враховують розташування ділянки, кількість поверхів та очікуваного зовнішнього вигляду. На цьому етапі формується вигляд будівлі, тому важливо все продумати до дрібниць. Тільки так дизайн будинку буде відображати вашу індивідуальність та унікальність. Це може бути розкішний або навпаки скромний замок, традиційний котедж, таунхауз або дерев’яний будинок. Яким буде ваш будинок – вирішувати лише вам.

Ваше бачення майбутнього будинку враховуватиметься при розробці дизайну будинку.

Коли створено загальний дизайн-проект, розпочинаються роботи зі складання дизайну інтер’єру будинку. Тут можна дати волю фантазії: дизайн може розроблятися для кожної кімнати окремо або розроблятиметься загальна стилістика для інтер’єру всіх приміщень в будинку. При розробці дизайну інтер’єру будинку обов’язково враховуються:

  • колірні рішення
  • освітлення
  • функції кімнат
  • типи кімнат
  • меблювання
  • розташування побутової техніки, а також багато іншого

Дизайн будинку та інтер’єру котеджу розроблять для вас спеціалісти дизайн-студії AS-Design

Ми будемо з вами до переможного кінця: від етапу створення комп’ютерної версії дизайн-проекту до його втілення у життя. Як ми працюємо? На етапі планування дизайну будинку ми підбираємо екологічно чисті матеріали, безпечні для здоров’я. На всіх етапах, а особливо в період розробки оформлення інтер’єру будинку, ми підтримуємо зв’язок із замовником. Всі ваші побажання будуть враховані, крім того, ми підкажемо як краще реалізувати задумане вами. Ми відповідаємо за якість усіх виконаних нами робіт. У галереї готових робіт ви можете ознайомитись із реалізованими варіантами дизайну. Можливо, представлені фотографії допоможуть вибрати свій варіант. Дизайн інтер'єру будинків та котеджів

Дизайн інтер'єру будинків та котеджів

Дизайн інтер'єру будинків та котеджів

Дизайн інтер'єру будинків та котеджів

Дизайн інтер'єру будинків та котеджів

Дизайн інтер'єру будинків та котеджів

Дизайн інтер'єру будинків та котеджів

Дизайн інтер'єру будинків та котеджів

Дизайн інтер'єру будинків та котеджів

Дизайн інтер'єру будинків та котеджів

Дизайн інтер'єру будинків та котеджів

Дизайн інтер'єру будинків та котеджів Дизайн інтер'єру будинків та котеджів Дизайн інтер'єру будинків та котеджів

>>>дивитися портфоліо<<<

Поділитися: