INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру всередині будинку

Значна площа приватного або заміського будинку дає можливість втілити в ньому будь-який сучасний дизайнерський стиль. Вибір різноманітних дизайнів інтер’єру дозволяє швидко підібрати найбільш підходящий для будь-якого приміщення незалежно від його розміру, планування, стану та розташування кімнат . Кожен власник такого житла хоче, щоб простір став:

  • гарним
  • неповторним
  • сучасним
  • стильним

А також комфортним та функціональним. Щоб усередині будинку був інтер’єр, який передавав сімейні традиції, наповнював простір теплом та затишком, радував усіх домочадців приємною, гармонійною обстановкою. Щоб все це створити у вашому житлі, вам варто звернутися до фахівців у сфері дизайнерських послуг та замовити розробку унікального дизайну. Дизайн інтер'єру всередині будинкуДизайн інтер'єру всередині будинку

Пропонуємо сучасні дизайнерські ідеї.

Наша студія має великий досвід у створенні неповторних дизайн інтер’єрів усередині заміських та приватних будинків міста Харкова. Дизайнери Асарт втілять у життя будь-який сучасний стиль чи кілька стилів. Щоб визначити найпридатніший для вашого приміщення його необхідно оглянути, оцінити стан та планування. Більшість таких жител складаються з кількох поверхів. На першому поверсі розташовується вітальня, кухня, їдальня, ванна кімната та туалет. На другому поверсі розташовуються спальні, дитячі кімнати, вбиральня, кабінет та інші.

Гарний та комфортний простір.

Після огляду приміщення дизайнер порадить потрібний стиль для вашого будинку. Найбільш затребувані в Харкові дизайн інтер’єри, які створюють усередині приміщення красу та комфорт:

  • класичний
  • сучасний
  • прованс
  • модерн

А також лофт та мінімалізм. Оскільки площа велика, це дає можливість створити проект дизайну в декількох стилях. Наш дизайнер гармонійно їх поєднає, додасть унікальних дизайнерських рішень. Такий проект зробить інтер’єр усередині будинку неповторним, цікавим, оригінальним. Дизайн інтер'єру всередині будинку Дизайн інтер'єру всередині будинку Дизайн інтер'єру всередині будинку Дизайн інтер'єру всередині будинку Дизайн інтер'єру всередині будинку

За допомогою проекту дизайн інтер’єру планування всередині будинку можна змінити, створити єдиний комфортний та затишний простір. За допомогою меблів, світла та колірних рішень розділити його на функціональні зони . Щоб кожен член сім’ї мав свій особистий простір. У будь-якому випадку дизайнер Асарт підбере найбільш підходящі меблі, аксесуари, декор, текстиль. А також допоможе ці меблі розташувати у всіх кімнатах.

Дизайн та інтер’єр усередині будинку від студії Асарт зробить ваше житло, незалежно від його площі, сучасним, комфортним та затишним приміщенням.

Поділитися: