INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Внутрішній дизайн будинків

Кожна людина хоче, щоб усередині її житла було:

  • гарно
  • затишно
  • тепло
  • комфортно

для цього регулярно проводять ремонтні роботи. Як, показує практика, ремонт може лише освіжити приміщення, за рахунок нових шпалер, покриття для підлоги, нових елементів декору. Але суттєвих змін він не принесе і не зробить ваш будинок чи котедж більш функціональним та зручним. Щоб внести істотні зміни всередині вашого приміщення, необхідно замовити розробку інтер’єру.

Внутрішній дизайн будинків Внутрішній дизайн будинків

Внутрішній дизайн будинків

Краса втілена в реальність.

Наша студія протягом багатьох років надає професійні дизайнерські послуги, за допомогою яких будь-яке приміщення перетворюється на:

  • стильне
  • сучасне
  • функціональне

житло. Ми створюємо унікальні та неповторні внутрішні дизайн інтер’єри для приватних, заміських та будь-яких інших будинків, та котеджів. Дизайнери студії під час знайомства з клієнтом, безпосередньо в будівлі, де проводитимуться роботи, проводять огляд приміщення. По-перше, їх цікавить його стан і планування, також розташування та кількість кімнат, кількість поверхів, по-друге вони з’ясовують ваші побажання щодо стилю та кольору, в якому будуть виконані ремонтні та дизайнерські роботи.

Внутрішній дизайн інтер’єру будинку може бути виконаний у будь-якому стилі. Це може бути і сучасний, і класичний, і мінімалізм та будь-який інший стиль за вашим бажанням. Можливе також поєднання кількох стилів та кольорів. Дизайнери студії можуть розробити вам кілька проектів, щоб вам було простіше обрати.

Пропонуємо креативні дизайнерські ідеї.

Крім розробки проекту внутрішнього оформлення будинку, дизайн інтер’єру має на увазі під собою підбір дизайнером необхідних матеріалів, які будуть використані під час проведення ремонту та оздоблення приміщення. Якщо будівля має два або більше поверхів, фахівці підберуть вам сходи, які будуть гарно виглядати на загальному тлі, а також не займе багато простору.

Внутрішній дизайн будинківВнутрішній дизайн будинків

Під час розробки проекту внутрішнього дизайну будинку, дизайнер підбирає меблі, відповідно до обраного стилю та кольорової гами. Також він підкаже, як правильно і гармонійно її розмістити у всіх кімнатах, щоб вона доповнювала інтер’єр, і водночас була практичною та функціональною.

3D візуалізація допоможе вам побачити майбутній дизайн інтер’єру будинку. Подивитися, чи все вам подобається і чи все вас влаштовує, особливо вибраний стиль, колір, декор та оздоблення. На цьому етапі ви зможете внести усі необхідні зміни. Що після проведення всіх ремонтних робіт ви одержали приміщення вашої мрії.

Поділитися: