INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Вартість дизайну проекту інтер’єру будинку

Якщо ви живете в будинку і настав час виконати в ньому ремонт, можете замовити розробку індивідуального проекту дизайн інтер’єру. Знайти у Харкові студію, яка займається дизайнерськими роботами, не викличе великих труднощів . У місті багато фірм, які надають послуги різної якості та вартості. Оскільки оформлення відіграє важливу роль для будь-якого приміщення, варто звертатися тільки до професіоналів своєї справи.

Вартість дизайну проекту інтер'єру будинку Вартість дизайну проекту інтер'єру будинку Вартість дизайну проекту інтер'єру будинку

Площа приміщення Вартість
від 40-100 m 2 $ 30/m 2
100-200 m 2 $ 25/m 2
200-500 m 2 $ 20/m 2
понад 500 m 2 $ 15/m 2
від 1000 m 2 Спеціальна ціна

*Для постійних клієнтів діє система знижок. *Спеціальна пропозиція щодо авторського нагляду.

Якісно та професійно.

Наша студія має великий досвід розробки індивідуальних дизайн проектів будинків за невисокою вартістю в Харкові. На всі дизайнерські послуги пропонуємо оптимальні ціни, виконуючи їх на високому професійному рівні. Дизайнери Асарт все зроблять:

  • швидко
  • якісно
  • професійно
  • у встановлені терміни

Щоб створити для вашого будинку унікальний дизайн проект за оптимальною вартістю приміщення, необхідно оглянути. Огляд житла допоможе оцінити його стан, визначити найбільш підходящий для нього:

  • дизайнерський стиль
  • колірну палітру
  • оздоблювальні матеріали
  • меблі
  • аксесуари

А також декор, текстиль та підібрати освітлювальні прилади. Дизайнер Асарт уважно вислухає ваші побажання та вимоги щодо майбутнього зовнішнього вигляду приміщення. Під час зустрічі необхідно узгодити питання, пов’язане зі зміною планування. Часто наші клієнти хочуть, щоб їхній будинок перетворився на студію. Цього можна досягти за рахунок демонтажу стін та перегородок, внаслідок чого вийде єдиний простір. За допомогою колірних та світлових рішень, а також меблів його поділять на функціональні зони. Зміна планування приміщення істотно не вплине на остаточну вартість дизайн проекту.Вартість дизайну проекту інтер'єру будинку Вартість дизайну проекту інтер'єру будинку Вартість дизайну проекту інтер'єру будинку Вартість дизайну проекту інтер'єру будинку

Втілення будь-якого сучасного стилю.

Варто зазначити, що дизайн проект будинку за оптимальною ціною може бути створений у будь-якому сучасному стилі та кольоровій гамі. А також наша студія рекомендує скористатися послугою 3D візуалізації, яку надає Асарт за доступною вартістю в Харкові. За допомогою 3D візуалізації проекту ви зможете побачити свій будинок із новим дизайн інтер’єром. На цьому етапі ви маєте можливість внести зміни, якщо вам щось не сподобається.

Дизайн проект від нашої студії здатний зробити ваш будинок сучасним, красивим, стильним та цікавим . А також створити комфортну, гармонійну та затишну атмосферу в ньому. Усі дизайнерські роботи будуть виконані у встановлені терміни та за невисокою вартістю у Харкові.

Поділитися: