INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Вартість дизайну інтер’єру котеджу

Значна площа котеджу дає можливість їхнім власникам втілювати у життя будь-які ремонтні та дизайнерські рішення. Які допоможуть зробити будинок не лише красивим, але також:

  • функціональним
  • затишним
  • комфортним
  • зручним

А також стильним та сучасним. Безумовно, зробити це, самостійно не володіючи спеціальними знаннями, навичками та досвідом ви не зможете . Вам варто звернутися до спеціалістів та замовити розробку індивідуального проекту дизайн інтер’єру. У Харкові багато студій, які пропонують дизайнерські послуги як за високою, так і низькою вартістю. Враховуючи їхню важливість, вам варто звертатися до професіоналів. Вартість дизайну інтер'єру котеджу Вартість дизайну інтер'єру котеджу Вартість дизайну інтер'єру котеджу Вартість дизайну інтер'єру котеджу Вартість дизайну інтер'єру котеджу Вартість дизайну інтер'єру котеджу Вартість дизайну інтер'єру котеджу Вартість дизайну інтер'єру котеджу

Площа приміщення Вартість
від 40-100 m 2 $ 30/m 2
100-200 m 2 $ 25/m 2
200-500 m 2 $ 20/m 2
понад 500 m 2 $ 15/m 2
від 1000 m 2 Спеціальна ціна

*Для постійних клієнтів діє система знижок. *Спеціальна пропозиція щодо авторського нагляду.

Неповторні дизайнерські ідеї.

Наша студія спеціалізується на створенні унікальних дизайну інтер’єрів котеджів за оптимальною ціною в Харкові. Своїм замовникам пропонуємо:

  • цікаві
  • неповторні
  • оригінальні
  • креативні

Дизайнерські ідеї, які після втілення їх у життя здатні створити у приміщенні комфортну та затишну обстановку. Щоб визначити комплекс робіт та їх вартість дизайнеру Асарт необхідно буде провести огляд котеджу та узгодити з вами важливі питання щодо майбутнього дизайну інтер’єру та його ціни. До них також можна віднести вибір стилю та палітри кольорів, зміна планування, об’єднання кімнат.

Дизайн інтер’єру котеджу може бути втілений у будь-якому сучасному стилі. Вигляд стилю не вплине на ціну проекту. Оскільки площа більша ви зможете вибрати кілька стилів і дизайнер Асарт втілить їх у життя. Теж стосується і палітри кольорів вона може бути найрізноманітнішою, все залежить від ваших смакових переваг. У ціну проекту дизайн інтер’єру котеджу також входить підбір найбільш підходящих ремонтних та оздоблювальних матеріалів, меблів, декору, текстилю та аксесуарів. Все це підбирається з урахуванням дизайнерського стилю, в якому оформлятимуть переміщення. Вартість дизайну інтер'єру котеджу
Вартість дизайну інтер'єру котеджу Вартість дизайну інтер'єру котеджу Вартість дизайну інтер'єру котеджу Вартість дизайну інтер'єру котеджу

Оформлення кімнат меблями, аксесуарами, текстилем.

Крім підбору, у вартість дизайн інтер’єру котеджу входить розміщення меблів дизайнером Асарт. А також оформлення кімнат аксесуарами, текстилем та освітлювальними приладами . Варто зазначити, що у нашій студії ви також можете замовити послуги 3D-візуалізації дизайнерського проекту за вигідною ціною. 3D візуалізація дозволить вам побачити своє житло після виконання всіх робіт, на цьому етапі ви маєте можливість в створений проект внести зміни.

Наша студія розробить для вашого котеджу неповторний дизайн інтер’єру за невисокою ціною.

Поділитися: