INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Сучасний дизайн будинків та котеджів

Багато мешканців Харкова та інших міст України віддають перевагу життю в будинку чи котеджі, ніж у квартирі. І якщо не на постійній основі, то хоч би сезонної. Адже таке житло відрізняється більшою площею, автономним опаленням, водопостачанням, електропостачанням, а також відсутністю сусідів . Крім самого житла у вас є ще присадибний наділ землі, де ви можете створити сад, город, побудувати альтанку, а також в залежності від території басейн або маленький ставок.

Сучасний дизайн будинків та котеджів Сучасний дизайн будинків та котеджів

Втілюємо цікаві дизайнерські ідеї.

Дехто купує земельний наділ і починає будувати там будинок або котедж, дехто купує вже житлові приміщення. Але в будь-якому випадку всі хочуть, щоб таке житло було:

  • сучасним
  • комфортним
  • функціональним
  • затишним

Для створення сучасного дизайну інтер’єру будинку або котеджу без залучення фахівців вам не обійтися. Так як дизайнерські послуги для таких будівель потребують особливих знань та досвіду. Вони суттєво відрізняються від створення дизайну інтер’єру для звичайних міських квартир. Тільки професійний дизайнер може грамотно вирішити питання, пов’язані з:

  • плануванням приміщення
  • його обробкою
  • організацією та зонуванням простору

Наша компанія має величезний досвід у створенні сучасних та оригінальних дизайн інтер’єрів для будинків та котеджів. Розмір будівлі, кількість поверхів, її стан та площа для нас не відіграють ролі. З будь-якого простору ми створимо комфортне та затишне житло, за допомогою професійного дизайну інтер’єру. Також воно буде функціональним та зручним для проживання всіх членів сім’ї.

Якщо це двоповерховий будинок чи котедж, дизайнер студії підкаже, де і на якому поверсі розмістити та обладнати відповідну кімнату, виходячи із напрацьованого досвіду. А також допоможе вам підібрати найвідповідніші сучасні сходи, які будуть не тільки красивим доповненням, але й не займатимуть багато місця в приміщенні .

Сучасний дизайн будинків та котеджів

Сучасний дизайн будинків та котеджів

Сучасний дизайн будинків та котеджів

Стильно, оригінально, ексклюзивно.

Наша компанія працює з будь-якими стилями. Зазвичай для створення дизайну інтер’єрів будинків і котеджів використовують: сучасний стиль, класичний, лофт, мінімалізм. В одному приміщенні можуть поєднуватись кілька стилів. Кожен стиль для певної кімнати чи поверху. У будь-якому випадку загальна картинка приміщення буде красивою та цікавою.

Щоб у вас не виникало сумнівів щодо створеного нашою студією сучасного дизайну інтер’єру для вашого котеджу або будинку ви можете скористатися послугою 3D візуалізації та подивитися, як виглядатиме ваше житло після втілення проекту в життя.

Поділитися: