INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн проект котеджу

Якщо ви живете в котеджі рано чи пізно, ви зіткнетеся з питанням проведення в ньому ремонтних та оздоблювальних робіт. Варто зауважити, що не завжди ремонт може змінити існуючу обстановку, так, з одного боку, він освіжить інтер’єр, але, з іншого боку, нічого істотного у вашому житлі він не зробить. Якщо ви хочете кардинально змінити приміщення, зробити його не тільки красивим , але також:

  • стильним
  • модним
  • комфортним
  • затишним

У такому разі вам варто замовити розробку індивідуального дизайну проекту. Дизайн проект котеджу

Дизайн проект котеджу

Дизайн проект котеджу

Дизайнерські роботи будь-якої складності та обсягу.

Наша студія спеціалізується на створенні унікальних дизайн-проектів інтер’єрів котеджів міста Харкова. Для фахівців Асарт не відіграє ролі в якому стані знаходиться ваш будинок і скільки кімнат. А також як розташовані та який обсяг дизайнерських робіт необхідно буде виконати.

Проектування інтер’єру котеджу починається з огляду. Під час зустрічі дизайнер з’ясує ваші побажання та вимоги щодо майбутнього проекту дизайну. А також вам необхідно буде підібрати найбільш підходящий дизайнерський стиль та палітру кольорів. Таке приміщення можна оформити в будь-якому сучасному стилі та кольорі. Часто наші клієнти замовляють створення єдиного простору на першому поверсі заміського. Оскільки в більшості випадків на першому поверсі розташовуються:

  • вітальня
  • кухня
  • їдальня
  • зали

Їх поєднують, а за допомогою меблів поділяють на функціональні зони. Дизайн проект котеджу

Дизайн проект котеджу

Дизайн проект котеджу

Дизайн проект котеджу

3D візуалізації послуги.

У нашій студії ви зможете замовити дизайн проект інтер’єру котеджу за оптимальною ціною у Харкові. У процесі проектування дизайнери Асарт підберуть не тільки найкращий стиль і колір, але також декор, дизайнерські аксесуари, меблі. Якщо у вас виникли сумніви щодо правильності вибору стилю, ви можете скористатися послугою 3D візуалізації . Яка дає можливість побачити ваш будинок до початку проведення ремонтних та оздоблювальних робіт.

Після перегляду приміщення в режимі 3D візуалізації ви зможете внести зміни до існуючого проекту дизайну інтер’єру заміського котеджу. Варто зазначити, що наша студія надає послугу авторського нагляду за вигідною ціною в Харкові. Авторський нагляд означає повний контроль за дизайнером Асарт всіх етапів ремонтних і дизайнерських робіт.

Дизайн проект дозволить створити у вашому котеджі неповторний, красивий та функціональний інтер’єр. У якому буде комфортно та затишно перебувати всім членам вашої родини.

Поділитися: