INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн проект інтер’єру заміського будинку

У багатьох жителів Харкова крім квартири, де вони мешкають, є ще заміські будинки. Але не завжди таке житло характеризується красою та комфортом, тому що багатьом власникам не вистачає на них часу . Але варто зауважити, що за допомогою професійного ремонту та унікального проекту дизайн інтер’єру, таке приміщення можна зробити:

  • сучасним
  • функціональним
  • комфортним
  • затишним

Ви зможете використовувати його як постійне місце проживання. Безперечно, самі ви не зможете створити дизайн проект інтер’єру заміського будинку, для цього вам необхідно звернутися до фахівців. Але оскільки це ваше житло ви можете взяти участь у процесі дизайнерського проектування. Дизайн проект інтер'єру заміського будинку

Дизайн проект інтер'єру заміського будинку Дизайн проект інтер'єру заміського будинку

Сучасні дизайнерські ідеї.

Наша студія спеціалізується на створенні неповторних дизайн-проектів інтер’єрів заміських будинків Харкова. Своїм замовникам пропонуємо багато:

  • цікавих
  • сучасних
  • оригінальних

Дизайнерських ідей, які після втілення їх у життя здатні зробити приміщення не лише красивим, але також затишним та функціональним. Дизайнери Асарт під час проектування максимально врахують усі ваші побажання та вимоги щодо дизайнерських робіт.

У нас ви можете замовити дизайн інтер’єру заміського будинку за оптимальною ціною в Харкові. Дизайнери Асарт втілять у життя будь-який сучасний стиль та колірну палітру. Щоб визначити найбільш відповідний стильовий напрямок та колір, ваше житло необхідно оглянути. Адже лише огляд дає можливість оцінити стан приміщення, побачити його планування та розташування кімнат. Дизайн проект інтер'єру заміського будинку

Дизайн проект інтер'єру заміського будинку Дизайн проект інтер'єру заміського будинку

Дизайн проект інтер'єру заміського будинку

Дизайн проект інтер'єру заміського будинку

Комфортне та функціональне приміщення.

Якщо заміський будинок має велику площу, то проект дизайн інтер’єру може поєднувати в собі кілька стилів. Головне, професійно їх об’єднати, щоб вони поєднувалися та підкреслювали один одного. Все це зробить наш дизайнер у процесі проектування. А також значна площа дає можливість усунути всі перегородки і створити єдиний функціональний простір, який буде розділений на зони . У маленькому приміщенні можна створити єдиний простір і провести на ньому грамотне, дизайнерське зонування.

У проект інтер’єру заміського будинку також будуть включені підібрані дизайнером згідно з вибраним стилем меблі, текстиль, декор, дизайнерські аксесуари та освітлювальні прилади. Дизайнер Асарт розмістить їх у всіх кімнатах, де вони створюватимуть комфорт та затишок, а також виконуватимуть багато функцій.

Поділитися: