INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн проект інтер’єру будинку

Будинок відіграє важливу роль у житті будь-якої людини. Тому всі прагнуть створити у своїй оселі:

  • комфорт
  • затишок
  • красу
  • стиль
  • практичність

А також зробити приміщення сучасним та функціональним. Але за допомогою ремонту та обробки ви не зможете цього досягти . Вам потрібно буде звернутися до спеціалістів та замовити дизайн проект інтер’єру будинку. Який допоможе кардинально змінити будь-яке приміщення незалежно від його площі та стану. Дизайн проект інтер'єру будинку
Дизайн проект інтер'єру будинку

Оригінальні дизайнерські ідеї.

Дизайнери Асарт мають великий досвід створення індивідуальних дизайн проектів інтер’єрів будинків за оптимальною ціною в Харкові. Своїм замовникам наша студія пропонує:

  • цікаві
  • сучасні
  • неповторні

Дизайнерські ідеї, які в найкоротші терміни та на професійному рівні втілимо в життя. Щоб визначити комплекс та складність робіт, потрібно провести огляд приміщення та з’ясувати ваші побажання щодо оформлення кімнат.

Замовити дизайн проект будинку ви зможете у будь-якому стилі та кольорі. Дизайнерський стиль ви виберете під час зустрічі з дизайнером Асарт. Якщо у вас велике приміщення можна скомпонувати кілька стилів, які з однієї кімнати в іншу плавно і гармонійно перетікатимуть. Це дасть можливість зробити яскравий та неповторний простір. На великій площі можна створити єдиний простір за допомогою об’єднання кімнат. Між спальнями, вітальнею, залою, кухнею приберуть стіни та перегородки. Простір, що вийшов, розділять на функціональні зони за допомогою меблів, світла і кольору. Дизайн проект інтер'єру будинку Дизайн проект інтер'єру будинку Дизайн проект інтер'єру будинку Дизайн проект інтер'єру будинку

3D-послуга візуалізації.

В дизайн проект також входить підбір найбільш відповідних будівельних та ремонтних матеріалів, а також матеріалів для оздоблення всіх кімнат. Крім матеріалів, дизайнер Асарт підбере красиві та функціональні меблі, а також аксесуари, текстиль, освітлювальні прилади . Щоб у вас не виникало сумнівів з приводу створеного дизайну проекту інтер’єру, ви можете скористатися послугою 3D візуалізації і подивитися, як виглядатиме ваш будинок після завершення ремонтних і дизайнерських робіт. На цьому етапі ви зможете внести зміни та коригування.

Дизайн проект від студії Асарт створить у вашому будинку сучасний та неповторний інтер’єр. Ваше приміщення стане не лише красивим, але також комфортним, затишним та функціональним. Всі дизайнерські роботи виконуємо якісно, професійно та за невисокою ціною у Харкові.

Поділитися: