INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру заміського будинку

Заміські будинки – улюблене місце перебування для мешканців великих міст України, у тому числі і Харкова. Багато хто приїжджає на вихідні, щоб відпочити від пройденого трудового тижня, багато їх використовують як додаткове сезонне житло. У будь-якому випадку, незалежно від призначення, всі хочуть, щоб там було:

  • затишно
  • гарно
  • тепло

Досягти цього вам допоможе професійний дизайн інтер’єру, який буде спеціально розроблений для вашого приватного заміського будинку, з урахуванням всіх ваших побажань та ідей. Наша компанія має величезний досвід у наданні дизайнерських послуг у Харкові. Своїм клієнтам ми пропонуємо:

  • сучасні дизайнерські ідеї
  • доступні ціни
  • 3D візуалізацію
  • авторський нагляд

Розробка дизайну інтер’єру для заміського будинку вважається набагато складніше в порівнянні з квартирами. Так як проект включає комплекс дизайнерських робіт, пов’язаних з оформленням приміщення всередині, зовні, оформлення фасаду і всіх прилеглих будівель і ділянки.

Дизайн інтер'єру заміського будинку

Дизайн інтер'єру заміського будинку

Дизайн інтер'єру заміського будинку
Дизайн інтер'єру заміського будинку
Дизайн інтер'єру заміського будинку

Дизайн інтер'єру заміського будинку
Дизайн інтер'єру заміського будинку

Професійні дизайнерські роботи.

Заміський будинок може бути оформлений у будь-якому стилі за вашим бажанням. Під час зустрічі з дизайнером ви зможете розповісти всі ваші ідеї та побажання щодо майбутнього дизайн інтер’єру. Оглянувши приміщення, його планування, розташування кімнат, наш дизайнер може запропонувати свої ідеї, які максимально підходитимуть для вашого приміщення та відповідатимуть вашим вимогам. Те саме стосується і стилю, і кольору.

Кімнати можуть бути виконані в різних стилях і кольорах, але в будь-якому випадку вони будуть гармонійно і плавно поєднуватися між собою . Побачити, як виглядатиме ваш заміський будинок після втілення проекту дизайн інтер’єру в життя, ви зможете за допомогою розробки від наших дизайнерів 3D візуалізації як приміщення в цілому, так і кожної його кімнати. Це дасть змогу внести зміни до початку виконання ремонтних та дизайнерських робіт.

Оформимо приміщення у будь-якому стилі.

Крім планування та оздоблення, дизайн інтер’єр передбачає підбір сучасних меблів для кожної кімнати. Наші фахівці підберуть меблі для спальні, вітальні, кухні, дитячої кімнати і навіть ванної, а також допоможуть з її розстановкою на найвідповідніші місця . Найзатребуванішим атрибутом дизайну інтер’єру заміського будинку є камін. Вони бувають справжніми чи штучними, залежно від побажання замовника.


Дизайн інтер'єру заміського будинку

Наша компанія створить для заміського будинку чи котеджу, незалежно від їх розмірів, ексклюзивний та оригінальний дизайн інтер’єру в оптимальній ціні у місті Харкові.

Поділитися: