INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру котеджу

Популярним житлом серед мешканців Харкова є будинки та котеджі, які можуть бути розташовані як у межах міста, так і за його межами. Для багатьох вони є основним місцем проживання, деякі використовують як заміське, додаткове житло . Але в будь-якому випадку незалежно від призначення, рано чи пізно, будь-яке приміщення вимагатиме проведення в ньому ремонту. Перед початком проведення будівельних та ремонтних робіт рекомендуємо вам скласти попередній проект дизайну інтер’єру, як будівлі в цілому, так і кожної його кімнати.

Дизайн інтер'єру котеджу


Дизайн інтер'єру котеджу

Дизайн інтер'єру котеджу

Дизайн інтер'єру котеджу

Дизайн інтер'єру котеджу

Дизайн інтер'єру котеджу

Дизайн інтер'єру котеджу Дизайн інтер'єру котеджу Дизайн інтер'єру котеджу

Висока кваліфікація дизайнерських послуг.

Розробка дизайну інтер’єру котеджу або будинку вимагає певних знань у дизайнерському мистецтві, тому найправильнішим рішенням буде звернутися до фахівців. Наша компанія протягом багатьох років розробляє:

  • оригінальні
  • неповторні
  • красиві
  • сучасні

дизайн інтер’єри за оптимальною ціною у Харкові. Наші професійні дизайнери запропонують вам багато ідей, які можна втілити в життя та які зроблять ваше приміщення комфортним та затишним. Також працюємо з різними стилями та напрямками.

Будь-які дизайнерські роботи розпочинаються із зустрічі дизайнера з клієнтом безпосередньо в будинку чи котеджі. Фахівець оцінює приміщення, стан, планування, розміри, знімає необхідні виміри. Найважливішим моментом зустрічі є з’ясування всіх ваших побажань та вимог щодо майбутнього виду приміщення.

Наша компанія запропонує вам дизайн інтер’єру та для кожної кімнати, розміщеної у котеджі:

  • спальні
  • кухні
  • вітальні
  • ванною
  • дитячої кімнати

Стиль може бути одним для всього приміщення, або різним залежно від кімнати та її функціонального призначення. Також важливим є вибір колірної гами, в якій оформлятиметься ваше житло. Наші дизайнери допоможуть вам підібрати меблі, які будуть сучасними, функціональними і які не займатимуть багато місця. Також порадять, як правильно розташувати меблі у всіх кімнатах.

Дизайн інтер'єру котеджу

Дизайн інтер'єру котеджу Дизайн інтер'єру котеджу
Дизайн інтер'єру котеджу

Втілимо в життя усі ваші ідеї.

Важливим аспектом роботи нашої компанії є складання 3D візуалізації майбутнього дизайну котеджу або будинку в Харкові. Ви зможете побачити, як виглядатиме ваше приміщення, чи підходить вам обраний колір та стиль, також це дасть можливість на етапі розробки проекту внести зміни та поправки .

Також важливою послугою, яку ми надаємо є послуга авторського нагляду. Тобто наш дизайнер буде контролювати та перевіряти правильність виконання всіх робіт, згідно із затвердженим проектом дизайн інтер’єру котеджу чи будинку в Харкові.

Поділитися: