INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн фасаду будинку

Особою будь-якого будинку є його фасад. Адже саме він впливає на перше враження, як про будинок загалом, так і про його господарів. Тому він завжди має бути:

  • гарним
  • доглянутим
  • сучасним

Цього можна досягти за рахунок професійного дизайну. Але слід пам’ятати, що крім зовнішнього вигляду, всі дизайнерські та ремонтні роботи повинні проводитись з урахуванням впливу навколишнього середовища. Щоб фасад вашого будинку протягом багато часу міг залишатися привабливим і на нього не впливали погодні умови.

Дизайн фасаду будинку

Дизайн фасаду будинку

Дизайн фасаду будинкуДизайн фасаду будинку

Дизайн фасаду будинку

Краса та функціональність.

Наша компанія має багаторічний досвід у розробці дизайну для фасадів будинків та котеджів за доступною ціною у Харкові. Наші дизайнери допоможуть підібрати оздоблювальні матеріали, які витримають, як великі морози, так і високу температуру сонця, також вони будуть служити надійними утеплювачами для будівлі, захищатимуть стіни від вологи, перешкоджатимуть утворенню корозії та. У своїй роботі ми використовуємо тільки якісні матеріали, вони нетоксичні, тому не завдадуть шкоди.

Для створення:

  • неповторного
  • унікального

Дизайн фасаду дизайнери компанії зустрічаються з вами безпосередньо в будинку чи котеджі, де проводитимуться роботи. Це потрібно для того, щоб визначити стан будівлі і визначиться з необхідним комплексом дизайнерських і ремонтних робіт, а також знімаються необхідні виміри і з’ясовуються ваші вимоги щодо майбутнього зовнішнього вигляду. Під час зустрічі дизайнерка підбирає стиль, кольорову гаму, елементи декору.

Щодо стилю, наша компанія може розробити дизайн фасаду в будь-якому стилі, від класичного до сучасного. Також можливе гармонійне поєднання кількох стилів. Якщо ви хочете побачити, як виглядатиме ваш будинок чи котедж після проведення дизайнерських робіт, наші дизайнери пропонують вам послугу 3D візуалізації. Візуалізація об’єкта як вдень, так і вночі дає можливість на етапі проектування внести зміни.

Дизайн фасаду будинку Дизайн фасаду будинку Дизайн фасаду будинку Дизайн фасаду будинку

Якість та професіоналізм.

Під час створення проекту дизайн фасаду, розробляються ескізи обраних візерунків та елементів декору, складають креслення сходів, перил, також особливе місце посідає освітлення будинку чи котеджу. Наші дизайнери можуть створити різноманітні колони, скульптури, ніші, декоративні підпори, різноманітні архітектурні елементи, що виступають . Прикрасити все живописом, орнаментом, художнім розписом.

Дизайнери компанії запропонують багато цікавих ідей для дизайну фасаду. Після завершення всіх робіт ваш будинок або котедж буде найкрасивішим, який виділятиметься серед інших будівель сучасним зовнішнім виглядом.

Поділитися: