INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн фасаду заміського будинку

Фасад заміського будинку є візитною карткою, як самої будівлі, так і її господарів. Його зовнішній вигляд має велике значення для формування загального першого враження. Багато жителів Харкова, Дніпропетровська, Києва використовують їх як основне житло, деякі сезонного, дачного. Щоб зробити екстер’єр:

  • гарним
  • стильним
  • сучасним
  • оригінальним
  • затишний

Дизайн фасаду заміського будинкуДизайн фасаду заміського будинку Дизайн фасаду заміського будинку

Дизайн фасаду заміського будинку Дизайн фасаду заміського будинку

Швидке виконання дизайнерських робіт.

будівельними та ремонтними роботами вам не обійтися. У будь-якому випадку знадобиться проведення дизайнерських робіт. Для створення унікального та ексклюзивного дизайну фасаду заміського будинку вам необхідно залучити фахівців. Наша студія у Харкові на професійному рівні надає дизайнерські послуги за найприйнятнішою ціною. Площа будівлі, її стан не грає нам ролі.

Дизайн фасаду заміського будинку крім зовнішньої краси та привабливості, має бути для будівлі свого роду захистом від впливу зовнішнього середовища. Тобто на етапі складання проекту дизайнер нашої компанії підбирає якісні ремонтні та оздоблювальні матеріали, які перешкоджатимуть появі корозії, будуть стійкі до вологи та ультрафіолетових променів, а також утеплюватимуть приміщення і не токсичні.

Розробка дизайну фасаду заміського будинку потребує відповідальності та серйозності. Дизайнери студії зустрічаються із замовником безпосередньо на об’єкті, де будуть проводитися дизайнерські роботи. Під час зустрічі вибирають стиль та колір, а також визначають облицювальні матеріали прораховують їх кількість. Як матеріали для обробки стін будівлі може бути використаний:

  • сайдинг
  • цегла
  • штукатурка для декору
  • камінь
  • плитка

та інші, наша компанія працює з будь-якими матеріалами для облицювання за вашим бажанням. Можна використовувати один вид, а можна поєднувати їх. Теж стосується і стилів, в яких може бути оформлений фасад заміського будинку. Дизайнер підготує вам кілька проектів дизайну в різному стилі та кольорі, щоб ви змогли вибрати максимально відповідний вашим вимогам.

Дизайн фасаду заміського будинку Дизайн фасаду заміського будинку Дизайн фасаду заміського будинку

Попередня візуалізація проекту.

Щоб розвіяти ваші остаточні сумніви щодо зовнішнього вигляду фасаду заміського будинку пропонуємо скористатися послугою 3D візуалізації, яка покаже, як виглядатиме ваше житло після втілення розробленого дизайну. Візуалізація дозволяє вносити зміни та коригування перед початком виконання робіт .

Наша студія для клієнтів з Києва, Харкова, Дніпропетровська розробить індивідуальний дизайн за оптимальною ціною.

Поділитися: