INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн екстер’єру дома

Наша компанія пропонує професійні послуги з розробки дизайну екстер’єру, тобто фасаду будинку в Харкові. На нашому рахунку безліч успішно реалізованих проектів. Своїм клієнтам ми пропонуємо:

  • цікаві дизайнерські ідеї
  • прийнятні ціни
  • висока якість робіт
  • швидкі терміни виконання

Під екстер’єром мається на увазі дизайнерське оформлення зовнішнього вигляду будь-якої будівлі незалежно від його призначення. Більшість знайоме поняття дизайн фасаду будинку. Також при його створенні, крім будівлі, враховується прилегла до неї ділянка, всі побутові та архітектурні споруди .

Дизайн екстер'єру дома

Дизайн екстер'єру дома

Дизайн екстер'єру дома

Дизайн екстер'єру дома

Дизайн екстер'єру дома Дизайн екстер'єру дома

Створимо чудовий зовнішній вигляд.

Дизайн екстер’єру передбачає проведення дизайнерських робіт і для фасаду будинку і для його ділянки, при цьому все робиться в єдиному загальному стилі, якщо ж використовують кілька стилів, то в будь-якому випадку все гармонійно поєднуватиметься, перетікатиме і доповнюватиме. Ви бачитимете загальну:

  • гарну
  • гармонійну
  • стильну
  • сучасну

приємну картинку, яка буде виділятися на тлі інших будівель та споруд. Наш дизайнер після зустрічі з вами в будинку, де будуть проводитись роботи, допоможе вам визначиться зі стилем та кольоровою гамою. Дизайн екстер’єру виконуємо в будь-якому стилі, це може бути: класика, мінімалізм, та всі інші сучасні та модні стильові напрямки. Крім краси та естетики, матеріали, що використовуються для оздоблення фасаду повинні відрізнятися високою якістю та практичністю. Наші дизайнери допоможуть підібрати будівельні та оздоблювальні матеріали, які мають підвищені захисні якості, такі як: морозостійкість, вологостійкість, захищатимуть будинок від сонця та стіни від появи корозії.

Наша компанія за допомогою 3D візуалізації покаже вам, як виглядатиме екстер’єр вашого будинку після втілення в життя створеного дизайну. Попередня візуалізація дасть вам можливість щось змінити або додати, перед початком виконання дизайнерських та ремонтних робіт. Ви можете змінити і стиль, і колір, щоб зрештою отримати фасад вашої мрії.

Дизайн екстер'єру дома Дизайн екстер'єру дома

Професійно та якісно.

Наші дизайнери запропонують вам багато цікавих та ексклюзивних ідей щодо створення дизайну екстер’єру будинку в Харкові. У його розробці ми враховуємо кожну деталь, а також усі ваші побажання та вимоги. Також ви можете скористатися послугою авторського нагляду, яка має на увазі під собою контроль за виконанням будівельних, ремонтних та дизайнерських робіт відповідно до розробленого дизайну екстер’єру будинку.

Поділитися: