INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн будинку вартість

Для створення в будь-якому будинку, незалежно від того, з якою метою він використовується, чи живуть там люди постійно чи тимчасово, чи знаходиться він у місті Харкові чи за його межами:

  • затишку
  • комфорту
  • зручності
  • теплої атмосфери

Крім ремонтних робіт, необхідно проведення дизайнерських робіт. Адже тільки неповторний та ексклюзивний дизайн інтер’єру зможе у будь-якому приміщенні створити крім перерахованих показників, ще й красу, та функціональність.

Дизайн будинку вартістьДизайн будинку вартістьДизайн будинку вартістьДизайн будинку вартістьДизайн будинку вартістьДизайн будинку вартість

Висока якість, доступна вартість.

Враховуючи, що створення дизайну для будинку чи котеджу потребує певних знань у галузі дизайнерських послуг, а також нових, сучасних тенденцій та напрямків, пов’язаних з декором та оздобленням приміщень загалом, та його кімнат окремо, а також популярних стилів та кольорових рішень. таким важливим завданням вам необхідно буде звернутися до фахівців, які розроблять вам ексклюзивний проект за невисокою ціною.

Наша компанія у Харкові надає дизайнерські послуги за найдоступнішими цінами. Наші дизайнери розробили багато:

  • цікавих
  • унікальних
  • оригінальних
  • сучасних

дизайн інтер’єрів будинків. Усі послуги ми виконуємо якісно, відповідально, у чітко обумовлені терміни та за низькою вартістю. Першим етапом у створенні дизайну будинку є зустріч спеціалістів компанії з клієнтом у приміщенні, де проводитимуться роботи. Це необхідно щодо огляду, визначення стану будівлі, його планування, стану його комунікацій. За допомогою проведених дизайнерських робіт можна повністю змінити зовнішній вигляд спальні, кухні, вітальні, ванної, дитячої та будь-якої іншої кімнати.

Під час зустрічі з’ясовують усі побажання замовника щодо стилю та уподобань у кольоровій гамі, також погоджують ціну, на яку ви розраховуєте. Наші дизайнери, познайомившись з вашим будинком можуть запропонувати вам найкращі стилі для розробки проекту дизайн інтер’єру, а також підібрати максимально відповідні кольори. Усі дизайнерські роботи будуть проводитись з урахуванням встановленої ціни, після їх закінчення вам не потрібно буде доплачувати. Усі ціни обговорюються під час зустрічі.

Дизайн будинку вартістьДизайн будинку вартістьДизайн будинку вартість

Доступні дизайнерські послуги.

Також у вартість створення дизайну будинку входить підбір меблів для всіх кімнат. Які у ньому є. Меблі будуть підбиратися якісні і функціональні, вони не займатимуть багато місця. Дизайнери допоможуть розмістити її в кімнатах, а також з її допомогою поділити приміщення на зони за потребою. За допомогою послуги 3D візуалізації ви зможете побачити, як виглядатиме ваше житло після проведення всіх робіт .

Наша компанія створить дизайн будинку за прийнятною ціною. Дізнатися вартість наших послуг ви можете за телефонами:

  • 097 930 71 05
  • 093 664 75 36
Поділитися: